Přejít na obsah

airbag


Béda Čech

Doporučené příspěvky

Prosím o pomoc, včera mi nezhasla kontrolka airbag a vag mi ukázal toto:

00588 - Roznetka airbagu (strana řidiče) (N95)

32-00 - hodnota odporu příliš velká

auto v podpisu

nevíta někdo co s tím??? Jen tak mimochodem tak před týdnem nezhasla kontrolka na taťkově okťe a vag ukázal to samé... akorát 32-10 - hodnota odporu příliš nízká

Editováno: , autor: Béda Čech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tu niekde na to navod, skus is ho pohladat koli obrazkom. Jednoducho povedane vytocis volant o 90 stupnov a zozadu vrazis do tej diery plochy srobovak, zapacis (tusim od obkladu stlpika) a tym poodtiahnes pruzinku, ktora drzi jednu cast bagu. Rovnako vyhaknes aj druhu stranu (tiez otoc volant tak, aby si mal tu cast hore).

Samozrejma maj vypnute a vytiahnute kluciky, obcas doporucuju aj odpojit baterku.

edit: ten navod mas napriklad tuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to presne ta diera. Raz som to vycvakol len tak a druhy krat skoro 5 minut. Je to odrzku ,treba sa stym pohrat. Pokial odpajas svorkovnice tak sa ma odpajat baterka,nezapinat kluce bez bagu. RJ je dole na strednom tuneli uplne vpredu pri podlahe. Svorkovnica streknuta kontoxom a klud. A v DP sa pise ze ked zapajas bateriu tak mas mat uz kluce v zapalovani do 1 zatvorene dvere a napojit kostrovy kabel na bat. To pre istotu keby chcel strelit bag aby ti hlavu netrafil. Je to len technika a neda sa spoliehat na to ze nestreli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnu ides nadoraz +- kusok naspet. Je to tam kolik na konci kuzel a pod tym dokola drazka do ktorej zapadne bokom perko struny. To uz uvidis jak to vyberes. Koliky su na bagu a struna vo volante. A pohyb. Ide o to dojst dole nahmatas to perko v smere od stredu volantu von alebo naspet. proste tymto smerom zahaknes o ten drat a silou ho musis odsunut bokom. Bag ti hned odskoci trochu von. Tak isto druha strana. Mne sa zda ze je to treba od stredu von tlacit. Aposkladat ako pises. To len zacvaknes a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak hotovka, povedlo se. Konečně jsem sundal bag, konektory stříkl vymazal chyby a je klid. Paráda, povedlo se mi to i na tátově oktavivci :) Díky za pomoc :palec2:

Ahoj,

PC mi pise tu istu chybu, chcem sa opytat, ze ked si dal dole bag, tak tie konktory tam hned niekde aj vidno a boli nejake zaoxidovane? Aky spray si na na to pouzil?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...