Přejít na obsah

Skripot z motora


funess

Doporučené příspěvky

A preco by to nemohol byt ten alternator? Alebo klimakompresor? Mam na mysli to ze maju volnobezky na remenici. Teda aspon alternator iste. Presne ako to popisujes. Vypnes motor,dobeh alternatora...Pri starte tiez,mozno ta chvila kym sa chyti a potom uz ide rovnomerne zarovno remena.

Ved skusaj. Dobre sa to pocuva ked nevies odkial to ide,daj kusok hadice na ucho ,staci aj zo starej sprchy a druhy koniec k remenici. A mozes pocuvat presne konkretnu remenicu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A preco by to nemohol byt ten alternator? Alebo klimakompresor? Mam na mysli to ze maju volnobezky na remenici. Teda aspon alternator iste. Presne ako to popisujes. Vypnes motor,dobeh alternatora...Pri starte tiez,mozno ta chvila kym sa chyti a potom uz ide rovnomerne zarovno remena.

Ved skusaj. Dobre sa to pocuva ked nevies odkial to ide,daj kusok hadice na ucho ,staci aj zo starej sprchy a druhy koniec k remenici. A mozes pocuvat presne konkretnu remenicu...

no je to urcite na zamyslenie zajtra sa na to pozriem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeral som sa je to na alternatore. Dneska napriklad ani trochu nezaskripal.Ide tam urcite o to dosadenie remena urci tu chvilu som sa pozeral a ani nepretacal alternator v parvidelnom rytme.Ten remen je upline novucky cca 10 000km.mozno sa trosku natiahol v plyvom tepla.neviem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Od posledneho prispevku uz ubehla neaka doba av vsetko bolo v poriadku.No prave mi zacala blikat kontrolka dobijania.Ako som spominaluz pred tym ked skripal temn remen ze som si v simol ze altenator nie vzdy pretaca ako keby nedoliehal na neho remen.Este som nemal cas otvorit kapotu ale podla poslednej skusenosti uz mam citak ze ho neotaca. Co bude tomu skor zly alternator alebo zle napnutie remena.Remen ma cca 10 000km na jazdene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...