Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Zdravim

prosím Vás nevíte jestli je možné -

mám octavii r.v.2002, která je bohužel vybavená magnetofonovým rádiem. které je propojeno ( 2 drátky )s palubním počítačem na kterém se zobrazuje hlasitost a rds rádia - lze toto rádio vyměnit za rádio na mp3 od nějaké značky a nějak propojit s palubním počítačem aby to správně fungovalo?

díky za radu

feggy

feggy@seznam.cz

Možné to je.Např. Alpine to má již od základního modelu.Jen je nutné dokoupit tzv. interface, kterým se propojí rádio s palubním PC.Pro Octavii je to pod označením KCE-859B a jeho cena je 1990,-.Propojení konektoru je v prostoru rádia takže nemusíš nic víc rozdělávat.

Základní modely začínají na ceně 4990,- a vypadají takto...

post-29-1143542012.jpg

takze 9851rko by mi melo ukazovat na maxidotu rds a cislo stopy na cd treba??? nebo sem lama a nepochopil jsem to

Pokud máš auto od 02´ tak by to mělo fungovat a lama určitě nejsi :D

Možné to je.Např. Alpine to má již od základního modelu.Jen je nutné dokoupit tzv. interface, kterým se propojí rádio s palubním PC.Pro Octavii je to pod označením KCE-859B a jeho cena je 1990,-.Propojení konektoru je v prostoru rádia takže nemusíš nic víc rozdělávat.

Základní modely začínají na ceně 4990,- a vypadají takto...

A tobe to funguje ? Ja ze sem to nikdy u nikoho nevidel.

Pokud máš auto od 02´ tak by to mělo fungovat a lama určitě nejsi :D

mam 03ku....

takze teoreticky vby to slo...jen se bojim ze jako koupim neco za 2ku a nebude mi to ve finale chodit

ještě jsem neviděl rádio mimo origo,které by fachčilo s maxíkem,tak uvítám jakékoli novinky.

Jo, tak to já taky....a fofrem... :D

Už jsem chtěl kvůli komunikaci koupit Symphony, už jsem kvůli tomu chtěl oželet MP3. Takže kdyby mi to /////Alpinka umožnila taky, tak je voba jasná!

Tak jsem se ze zvědavosti podíval naten interface a mělo by to jít, sice o Octávii se nepíše ale o koncernu VW se píše . Rádio Alpine viz víše umí remote ne díval jsem se ale co vše umí. Interface stojí aspoň co jsem viděl cca 80€. Připojení by mělo být přes ISO 20pin. Domnívám se že by mělo jít ale propojení na volant né na Maxidot.

  • Autor

tak prý to je jen interface pro ovládání na volant

Musím poopravit můj příspěvek, ty info o kterých jsem psal jsem čerpal z nabídky Alpine kterou mám včetně ceníku a tam uvádějí KCE-859B a na alpine-eu uvádějí KCE-856B, který je určen pro Superb, ale i tam není tato funkce dostupná.Takže je možné JEN ovládání z multifunkčního volantu.

no tak to je na pikachu to nechcu

Totéž Blaupunkt - pouze dálkové ovládání z origo volantu přes interface.

Behem mesice podam reference novyho symphony s mp3 ;)

  • 2 týdny později...
Behem mesice podam reference novyho symphony s mp3 ;)

tak uz by to chtelo nejaky info jak to beha

Behem mesice podam reference novyho symphony s mp3  ;)

tak uz by to chtelo nejaky info jak to beha

zatim ho jeste nemam, ted sme to zkouseli u kamose, jeste ma naky mouchy - ted se zrovna resi problem s diakritikou ID3 tagu u MP3, ofiko uvolneni do vyroby je posunuto zhruba o mesic, prvni verze by se mely montovat do starych oct nejdrive v KT22, superby az tesne pred celozavodkou

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.