Přejít na obsah

Otáčkomer a kontrolka Airbag-u-vodiča.


majtata

Doporučené příspěvky

Ahoj. Môže mi niekto poradiť ako sa dá odstrániť nasledovná vada.

Opravoval som na fabii clasic nefunkcny reproduktor v budikoch, ktory vydava zvuky pri zapnuti smeroviek, zabudnutych svetlach, rezervať... Nefungoval, tak som ho vymenil za vacsi z teleefonneho sluchadla a prichytil o zadnu stranu krytu. / Popis hodim aj s fotkami do postupov./. Ten novy funguje vyborne ale asi som tam nieco pohol a teraz ma trapia dve veci.

Rucicka otackomera po vypnuti motora spadne uplne dole neostane na nule. Po nastartovani nabehne ale ukazuje o 10 / teda 1000/ otacok menej. Da sa to opravit? Ako tam funguje ten doraz? Rucicka tachometra funguje dobre.

A este ma hneva kontrolka airbagu- vodica. Ta sice po nastartovani kratko zhasne ale potom zacne znovu svietit. Co by to mohlo byt. Dufam, ze som si jednou opravou neurobil dve dalsie roboty.

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si pohol s ručičkami urob test akčných členov prístroj.dosky.

Treba prečitať pamäť závad RJ airbagov .Napíš o akú fabiu sa jedná+ r.v.

Vďaka. Jedna sa o fabiu 1.4 r.v. 2000 clasic. Da sa ta rucicka napravit manualne alebo je to vec elektromiky. Ona aj funguje ked ju podrzim v nulovej pozicii ale potom znovu po vytiahnutí klúča po chvilke akoby stratila napätie a začne sa triasť a spadne až dolu.

A tá kontrolka vraj znaci zapni pas auto ma airbag, je oranžová a teraz po naštartovaní nezhasne?

Neviem či som tam tym novym repracikom zmenil nejake napätia alebo čo. Už som sa pytal aj na použité budíky atie stoja 70-80EUR neviem či je to dobra cena. No rad by som to skusil este sam. Ako sa robí ten akčný test pristr. dosky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na všetko potrebuješ kábel a VAG bez toho nespravíš nič.

Tá cena je vysoká.Pohladaj tu na fore v bazári Dajú sa tu zohnať budíky za 500czk.A ak budeš mať šťastie ako ja aj s palub.PC :p

Kontrolka ti svieti ktorá tá postavička s airbagom alebo postavička s pásom? Pochybujem,že tú druhú máš podla r.v. a výbavy.

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidno, že som laik. Musel som si hladat aj co je to VAG. No raz sa zacat musi. Skusim zohnat niekoho kto to u nas ma a napojim to. A este skusim pozriet aj tie budiky v bazaroch na nete.

Možno tie moje este raz rozoberiem. No uvidime. Aj tak dakujem. Nepoznas niekoho kto by kupil pouzivanu laktovu opierku do fabie. Mne vadila. Cenu urcite dohodneme. Idem hladat ten bazar tu na fore. Zatial este raz dakujem a veľa šťastných km.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...