Přejít na obsah

Piskání brzd


kolja

Doporučené příspěvky

Takhle jsem byl nedavno v servisu s brzdama (+par dalsich drobnosti). Pozádal jsem o celkovou kontrolu podvozku se zamerenim na brzdy, pac me uz stval ten piskot.

Kdyz jsem se vratil, bylo mi oznameno, ze drobnosti opravene mam, podvozek je v poradku, no a co se tyce brzd, tak to je pry u skodovek typu fabia, oktavia normalni. "Proste piskaj, jinak vpoho"

Podtvri mi tu nekdo tuto skutecnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mi pískal předek a byl to fakt humus...Hlavně to bylo hned po výměně destiček i kotoučů myslím že ve 45000km.Tak jsem tam pak byla a obrousili mi destičky,ale ještě ten den odpoledne jsem tam byl znovu a už řádně vytočený..předtím mi řekli že jsem si je spálil,což beru jako blbost když pískali od výměny...tak jsem je nakonec po nátlaku donutil k výměně destiček a už ok...teď mám nějakých 77tis...

Jen mi teď trochu vržou zase bubny,ale asi už budou chtít vyměnit prasátka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mi pískal předek a byl to fakt humus...Hlavně to bylo hned po výměně destiček i kotoučů myslím že ve 45000km.Tak jsem tam pak byla a obrousili mi destičky,ale ještě ten den odpoledne jsem tam byl znovu a už řádně vytočený..předtím mi řekli že jsem si je spálil,což beru jako blbost když pískali od výměny...tak jsem je nakonec po nátlaku donutil k výměně destiček a už ok...teď mám nějakých 77tis...

Jen mi teď trochu vržou zase bubny,ale asi už budou chtít vyměnit prasátka....

Co mají prasátka společnýho s vrzáním, pokud ti neteče není třeba ho měnit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na problemu se shodujem, skoro by se dalo uverit, ze to tak ma byt, ale kdyz vidim ostatni skodovky na mestske vozovce, tak mi neprijde, ze by u kazde piskali brzdy, takze ten pes nekde zakopanej byt musi...

jde jen o to kdy se najde nekdo kdo tenhle problem jiz vyresil a napise to sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
Kdyz jsem se vratil, bylo mi oznameno, ze drobnosti opravene mam, podvozek je v poradku, no a co se tyce brzd, tak to je pry u skodovek typu fabia, oktavia normalni. "Proste piskaj, jinak vpoho"

Podtvri mi tu nekdo tuto skutecnost?

Bohužel musím potvrdit také, ted to řeším. V servisu tvrdí že je to normál, ale prý to promázli. Dva dny ze servisu, adělá to zase. Já bych ty debily pozabíjel fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urobil jsem toto: nasral jsem se, koupil jsem nove oblezeni do bubnovek, nechal jsem si bubny stocit i kdyz mam 98 tisic a je klid, jo a teklo jedno prasatko, tak jsem vymenil obe dve a verim, ze mam pokoj, jedeto super, brzdi to super. Jinak muj postrech - myslim si, ze opravdu ty levny dily jsou proste smejdy - dvakrat levne je koupeno jednou draze.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...