Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Zdarvím všechny zde na tomto fóru a zároveň prosím o radu. Mám 1.9 TDi 81kW čipnutou na 96 kW rok 04 a můj problém je že při zamykání s DO bliknou blinkrová světla jenom na jedné půlce auta a to na levé straně předek a zadek. Nevíte někdo co s tím? Díky všem....tom

Odpojeny jeden kablik, alebo vypalena poistka. Kazdy alarm ma pripojenie nezavisle na pravu a lavu stranu a byva to istene.

  • Autor
Zdarvím všechny zde na tomto fóru a zároveň prosím o radu. Mám 1.9 TDi 81kW čipnutou na 96 kW rok 04 a můj problém je že při zamykání s DO bliknou blinkrová světla jenom na jedné půlce auta a to na levé straně předek a zadek. Nevíte někdo co s tím? Díky všem....tom

No jo pojistku jsem ještě nezkoumal, to bych zvládnul, ale ten odpojený kablík mám hledat kde? dík tom...

Pripojenie byva robene na spodku A stlpika za tym plastom. Pri nohach nalavo pod palubkou je plast, odkrytujes a pozries, ci to nie je tam. ;)

Pripadne zhod kryt nad pedalmi.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.