Přejít na obsah

02 skubani kolem 2000otacek


maho

Doporučené příspěvky

Zdravim,

koupil jsem O2 4x4 TDI 1.9 77kw BXE od prvniho majitele z nemecka - najeto 85tis km. Obcas mi od 2000 do 2300 otacek auto zacuka... prijde mi ze castejsi je to pri vetsi zatezi - do kopce a tak... mate nekdo zkusenost s touto zavadou ?

v jednom servisu mi poradili ze to bude nejspis setrvacnik a at to necham zatim vice projevit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám stejnej problém na Supu 2.5 TDI. Kolega měl stejný příznaky + problémy se studeným startem a byla to převodovka. :(

kdyby to byla prevodovka tak by to melo blbe radit a radi mi to normalne... hlavne ma to najeto neco pres 80 tis.... verim tomu EGR nebo setrvaku ale na prevodovku se mi to nezda... kazdopadne prevodovka by me stala velkou kasu :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby to byla prevodovka tak by to melo blbe radit a radi mi to normalne... hlavne ma to najeto neco pres 80 tis.... verim tomu EGR nebo setrvaku ale na prevodovku se mi to nezda... kazdopadne prevodovka by me stala velkou kasu :(((

On měl taky určitě do 100k, převodovku sehnal za 10k na vrakáči. Akorát nevim, jestli to má smysl řešit nebo jezdit a čekat? Stalo se mi to fakt jen párkrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On měl taky určitě do 100k, převodovku sehnal za 10k na vrakáči. Akorát nevim, jestli to má smysl řešit nebo jezdit a čekat? Stalo se mi to fakt jen párkrát.

me se to prave deje celkem casto ale neni to nejak nesnesytelny a treba ve meste se mi to stava minimalne spis kdyz jedu rychleji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

koupil jsem O2 4x4 TDI 1.9 77kw BXE od prvniho majitele z nemecka - najeto 85tis km. Obcas mi od 2000 do 2300 otacek auto zacuka... prijde mi ze castejsi je to pri vetsi zatezi - do kopce a tak... mate nekdo zkusenost s touto zavadou ?

v jednom servisu mi poradili ze to bude nejspis setrvacnik a at to necham zatim vice projevit....

Mal som podobny problem, tiez to sklbalo sem tam pri akceleracii na 5-ke a nevedel som co s tym. Mam tiez BXE motor a po upgrade softwaru to zmizlo nadobro,takze je to uz OK. Treba aktualizovat softwer RJ cital som to niekde na inom fore a pomohlo to,cena bola okolo 500 Sk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som podobny problem, tiez to sklbalo sem tam pri akceleracii na 5-ke a nevedel som co s tym. Mam tiez BXE motor a po upgrade softwaru to zmizlo nadobro,takze je to uz OK. Treba aktualizovat softwer RJ cital som to niekde na inom fore a pomohlo to,cena bola okolo 500 Sk.

mno me to dela znatelne od tretiho rychlostniho stupne vys... u dvojky jsem to nespozoroval... ono taky v techto otackach je nejvyssi bod krouticiho momentu... ale tu aktualizaci vyzkousim i kdyz tomu neverim...pokud to bude stat 500,- tak to zkusim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 let později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahojte mám O2 77kw 2005 rok kód motora BJB a nabehane 270 000km posledný týždeň mi začalo auto cukat presne pri otáčkach 1800-2000ot. ale robi to iba na 4-5 prevodovom stupni a hlavne ked idem do kopca ale v iných otackach to nerobi ani pri zaradeni nizzsieho prevodu, aku som chipoval pri 180 000km a nemal som s tym ziadny problem, mechanik mi vymenil zotrvak ale v tom to nebolo tak mi vrátil môj pôvodny, potom zlozil veko motora ci nebude problem vo vydratej vačke ale tá bola v poriadku. Na Vagu nevypísalo žiadne chyby a vstrekovače sú v poriadku aj v zátaži. Prosim o pomoc kto by mi vedel poradiť čo by to mohlo robit ďakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...