Přejít na obsah

Kůží obšitý volant+zástěrky


camillo_cz

Doporučené příspěvky

Pls radu: byl jsem teď v servisu na garančce se ségřinou Fabkou. Řekl jsem, že chci namontovat odporový drát a oni řekli, že to bude stát 500,-. Auto je v záruce, takže jsem začal nadávat a oni, že to udělají zadarmo. Co si o tom myslíte?

A teď k věci: kolik by stál kůží obš. volant tady na fóru na fabku (jestli to jde i s tím krytem od bagu) a kolik stojí zástěrky (přední+zadní, příp. zda jsou stejné).

Děkuju moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_ivanl
Pls radu: byl jsem teď v servisu na garančce se ségřinou Fabkou. Řekl jsem, že chci namontovat odporový drát a oni řekli, že to bude stát 500,-. Auto je v záruce, takže jsem začal nadávat a oni, že to udělají zadarmo. Co si o tom myslíte?

A teď k věci: kolik by stál kůží obš. volant tady na fóru na fabku (jestli to jde i s tím krytem od bagu) a kolik stojí zástěrky (přední+zadní, příp. zda jsou stejné).

Děkuju moc ;)

Hovorite, ze ste chcel namontovat odporovy drat. Prekpokladam, ze ide o od.drat na predne svietidla. Ako sa da zistit, ci ho mam vo Fabule (MR2006).

D

ivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls radu: byl jsem teď v servisu na garančce se ségřinou Fabkou. Řekl jsem, že chci namontovat odporový drát a oni řekli, že to bude stát 500,-. Auto je v záruce, takže jsem začal nadávat a oni, že to udělají zadarmo. Co si o tom myslíte?

A teď k věci: kolik by stál kůží obš. volant tady na fóru na fabku (jestli to jde i s tím krytem od bagu) a kolik stojí zástěrky (přední+zadní, příp. zda jsou stejné).

Děkuju moc ;)

S těmi drátky jsi dobře udělal. V rámci záruky, pokud jsou třeba problémy s tím, že Ti často odcházejí žárovky H7 od tlum.světel, to mají měnit zadarmo. Pokyn Škodovky, říkal mi to technik. Taky mi to v rámci záruky měnili grátis. Jinak, když si to koupíš, nestojí to určo víc jak 110Kč za jeden. Ofiko cena v origo servisu. 500,- je trochu silný kafe, to už si počítají prevíti i cenu denního světla či co.... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za Vaše názory. Jen bych potřeboval vidět,

kde je doloženo toto nařízení Škody servisům. Říkali

mi v servisu, ať donesu důkaz. Ne jen že někdo povídal,

jestli mi rozumíte (cením si Vašich názorů). :)

Žádnej důkaz jim nenos, ale pošli mail do škodovky se jménem servisu, kde to na tebe zkouší a uvidíš že to najednou budou vědět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za Vaše názory. Jen bych potřeboval vidět,

kde je doloženo toto nařízení Škody servisům. Říkali

mi v servisu, ať donesu důkaz. Ne jen že někdo povídal,

jestli mi rozumíte (cením si Vašich názorů). :)

Žádnej důkaz jim nenos, ale pošli mail do škodovky se jménem servisu, kde to na tebe zkouší a uvidíš že to najednou budou vědět ;)

Jj, přesně tak a nebo prubni jinej servis, kde budou vstřícnější. -_-

BTW: Škodovka posílá svá nařízení přímo všem servisům. Kdybys měl nosit důkaz, to bys to nařízení musel mít od Škody nebo od jiného servisu. A to je přece postavené na hlavu, to není Tvoje starost. Prubni to jinde nebo i klidně namailuj do Škody -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls radu: byl jsem teď v servisu na garančce se ségřinou Fabkou. Řekl jsem, že chci namontovat odporový drát a oni řekli, že to bude stát 500,-. Auto je v záruce, takže jsem začal nadávat a oni, že to udělají zadarmo. Co si o tom myslíte?

A teď k věci: kolik by stál kůží obš. volant tady na fóru na fabku (jestli to jde i s tím krytem od bagu) a kolik stojí zástěrky (přední+zadní, příp. zda jsou stejné).

Děkuju moc  ;)

Hovorite, ze ste chcel namontovat odporovy drat. Prekpokladam, ze ide o od.drat na predne svietidla. Ako sa da zistit, ci ho mam vo Fabule (MR2006).

D

ivo

Ivo: Přesně tak, jde o odporový drát k předním tlumeným světlům, kterým se eliminovalo časté odcházení žárovek H7 do věčných lovišť. Stačí otevřít kapotu a oddělat kryt některého předního světlometu. Jde to rukou, viz. návod - výměna žárovky. No a ten odporový drát se vkládal mezi patici žárovky a patici přívodního kabelu, co jde k žárovce z výroby. Pokud tedy dráty, které jdou z patice nasazení na žárovce nejsou ničím přerušeny (tou druhou paticí), tak tam odporový drát vložený nemáš.

Otázkou je, jestli už jej nově (u MR 06) neobsahuje vedení standardně, z výroby. To netuším, ale předpokládám, že asi ne, protože já mám MR05, srpen a tvrdili mi, že problém praskajících žárovek je už dávno vyřešen, jenže mě H7 taky odcházeli a tak mi tam ty odporové drátky dali grátis, v rámci záruky. Předpokládám tedy, že kdyby tam už jedny byly zakomponované v kabeláži z výroby, tak by mi tam ty druhé asi necpali B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je, jestli už jej nově (u MR 06) neobsahuje vedení standardně, z výroby. To netuším, ale předpokládám, že asi ne, protože já mám MR05, srpen a tvrdili mi, že problém praskajících žárovek je už dávno vyřešen, jenže mě H7 taky odcházeli a tak mi tam ty odporové drátky dali grátis, v rámci záruky. Předpokládám tedy, že kdyby tam už jedny byly zakomponované v kabeláži z výroby, tak by mi tam ty druhé asi necpali B)

něco s tím asi provedli, protože mě na 2001 odcházeli jedna za druhou a na mr05 v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...