Přejít na obsah

V/// RS Znak


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
A ja jsem asi magor, sundal jsem TDI a hodil tam HTP .-)hold kazdy radsi neco jineho :p

To je taky dobrý ::' To jako děláš chudáka a pak když někdo jede a chce tě předjet tak na to šlápneš nebo co ?? :t

Podle mě ať si tam každý dá co chce ne?? ;)

2V///RS: Teda zase si mě pobavil...,že chceš přesně vědět výšku znaku no to je pecka...viz. pojistka ::' Nic ve zlém ale jsi asi fakt nemocný :smich: ...... -_-

Ne je to jen prirozena obrana :-)kdyz jedu volno s rodinkou tak si kazdy mysli ze se sotva vlecu tak me nikdo nenuti zavodit nebo tak a mam klidek a kdyz se nejaky nabuseny jezdec zacne lepit ve sve orezle felde na muj kufr tak mu parkrat zakourim a on pochopi .)))

Jinak pro recesi na krizovatkach neznam nic lepsiho .)Je to mozna detinske ale nekdy to je fajn pocit slyset ducajici vozy s hochy kteri maji levou ruku frajersky lozenou na volantu a chteji udelat dojem na svou 17 ti letou buchtu.)))a muj family wagen je celkem s prehledem bouchne.)) :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tak sem tam na ponuku zasel a kdyz sem otevrel garaz tak me polila hruza...auto nikde..az pak mi docvaklo ze mam RSo v druhe garazi...ale tu mam kapku z ruky..budu muset zanechat tech vikendovych chlastacek..kazdopadne ja mam na RSu tohle... :)

;):D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...