Přejít na obsah

V/// RS Znak


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Čágo,ten znak je 22 mm od spoda (měřeno od té chromované lišty a 55 mm z prava,tak utíkej měřit

DAKUJEM VELMI PEKNE konecne mi to uz niekto zmeral dakujem este raz -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja jsem asi magor, sundal jsem TDI a hodil tam HTP .-)hold kazdy radsi neco jineho :p

To je taky dobrý ::' To jako děláš chudáka a pak když někdo jede a chce tě předjet tak na to šlápneš nebo co ?? :t

Podle mě ať si tam každý dá co chce ne?? ;)

2V///RS: Teda zase si mě pobavil...,že chceš přesně vědět výšku znaku no to je pecka...viz. pojistka ::' Nic ve zlém ale jsi asi fakt nemocný :smich: ...... -_-

Ne je to jen prirozena obrana :-)kdyz jedu volno s rodinkou tak si kazdy mysli ze se sotva vlecu tak me nikdo nenuti zavodit nebo tak a mam klidek a kdyz se nejaky nabuseny jezdec zacne lepit ve sve orezle felde na muj kufr tak mu parkrat zakourim a on pochopi .)))

Jinak pro recesi na krizovatkach neznam nic lepsiho .)Je to mozna detinske ale nekdy to je fajn pocit slyset ducajici vozy s hochy kteri maji levou ruku frajersky lozenou na volantu a chteji udelat dojem na svou 17 ti letou buchtu.)))a muj family wagen je celkem s prehledem bouchne.)) :smich::smich:

Do několika dnů nebo týdnů budu kupovat taky TDI a mám v záměru provést to samé-označit nápisem 1.2 HTP nebo podobným.....a důvod? Asi stejný co byl zmiňovanej-při klidné jízdě mít důvod se loudat a případnému frájovy ve vytuněným káďovi natrhnout prdel.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kdyby Vam nekomu doma zbylo 1,4 16V, mam zajem za nakou rozumnou cenu ;) Chci taky dat min, nez tam mam. A hlavne tam mam SLX, coz chci zmizet ;) Ale TDI tam davat neci, precejen je to benal a na Octavu davat HTP je zas moc podezrely ;)

16V se mi někde doma váli ;) Tak tam dej 1.4 MPI 44kw se tam dávala tak co :t-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kdyby Vam nekomu doma zbylo 1,4 16V, mam zajem za nakou rozumnou cenu  ;)  Chci taky dat min, nez tam mam. A hlavne tam mam SLX, coz chci zmizet  ;)  Ale TDI tam davat neci, precejen je to benal a na Octavu davat HTP je zas moc podezrely  ;)

16V se mi někde doma váli ;) Tak tam dej 1.4 MPI 44kw se tam dávala tak co :t-_-

By taky slo ;) Ale esli se chces zbavit toho Tvyho, strcit to do obalky a poslat za nakou symbolickou cenovku... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...