Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Na kompletni vytlumeni prednich dveri by mi melo stacit 2mx1m tlumiciho matrose ne ?

zkus Badyse nebo Zbynka Ti budou vědět ;)

a copak máš za tlumící materiál???

Tecsound 2mm s alu vrstvou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůbec nic jo a nebo má jen ten drahej Dynamat....no já jsem si dnes objednal repráčky do zadu...není to nic extra, ale ty starý už začali chrchlat...naví c ted co začnu vozit malýho mu to stejně dozadu pouštět nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůbec nic jo a nebo má jen ten drahej Dynamat....no já jsem si dnes objednal repráčky do zadu...není to nic extra, ale ty starý už začali chrchlat...naví c ted co začnu vozit malýho mu to stejně dozadu pouštět nebudu :)

A co si dozadu objednal ? Ja premyslim o tom ze dozadu repro nedam a dam jen do kufru SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rád si poslechnu na srazu ;)

takže jakmile dojde tecsound Míša si bude hrát ;):smich:

Jojo Misa si pro nej jen musi dojet do Liberce :-) A rovnou i pro repro. Podlozky uz mam doma :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim z 99% sam nebo ve 2 lidech ... takze zadni repro stejne neslysim ... tak mi bylo receno ...

jako zaklad musis mit dobre ozvucenej predek to je jasny ;)

jj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT : Dle poctu mych prispevku uz se blizi konec valky !!!

:smich::smich:-_--_--_-

a podle mych se blizi co

No dle tvych je to vyroci 7000 let od konce lidske rasy na teto planete ! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT : Dle poctu mych prispevku uz se blizi konec valky !!!

:smich::smich:-_--_--_-

a podle mych se blizi co

No dle tvych je to vyroci 7000 let od konce lidske rasy na teto planete ! :-)

:smich::smich: tak toho uz se nejspis nedoziju :( skoda mohla to bejt dobra kalba :smich:

Konec VALKY JE TU !!! ... No me docela mrzi ze nevim co jednou bude ... treba az se bude litat az buh vi kam do vesmiru atp .... to je na dlouhou diskuzi ... co vsecko jednou mozna ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT : Dle poctu mych prispevku uz se blizi konec valky !!!

:smich::smich:-_--_--_-

a podle mych se blizi co

No dle tvych je to vyroci 7000 let od konce lidske rasy na teto planete ! :-)

:smich::smich: tak toho uz se nejspis nedoziju :( skoda mohla to bejt dobra kalba :smich:

Konec VALKY JE TU !!! ... No me docela mrzi ze nevim co jednou bude ... treba az se bude litat az buh vi kam do vesmiru atp .... to je na dlouhou diskuzi ... co vsecko jednou mozna ...

staci si srovna jestli si vzpomenes co jste si mysleli na zakladce co bude v roce 2000 to se prece hodne resilo...to je na docel dlouho a stejne nikdy poradne nebude vedet co bude :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...