Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Topré játro

Ja jsem to rikal,ze jeste v Kladne zasnezi a taky ze jo. Vcera jsem toho mel pelne brele

Zdar kochtíku,jak sem včera čet tak si vše v neděli stihnul objet . -_--_--_--_- kam jsi se poděl když jsme vyjížděli tak jsi byl za mnou a pak jsem vás Tě už nezahlíd.

Ja jsem vezl Spidaka do Tisnova,takze hned nejak v ty 2. vesnici jsme zahli jinam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v podstatě máme termín ten první ofiko o kterým doktoři mluví od první chvíle za 7 dní...Lucka je v pohodě hodně na ní ted pozoruju, že je vidět, že dříve cvičila bo chodí úplně normálně a nestěžuje si, že by jí něco bolelo...i sama to říká ;)...oproti kámošce, která ke konci pořád jen reptala, že jí bolí tohle a tohle atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste jeden celkem dulezity dotaz - panove, jak dlouho vam vydrzi baterka??

Jiriku, pokud to budes hledat doma, tak me to pak posli na maila, bo tu asik nebudu. dik.

ma baterka vydrzi docela dlouho...kouknu doma a neco poslu...kdyz tak me to pripomen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky vymejšlím zakoupení new fotáčku...neco maleho,šikovného...no je teho 3řitě :D:huh:

mame doma jednu luxusni zrcadlovku po dedovi nechces... :smich::smich:

to bych tu taky našel ty <_< ::'

nevím mezi favority asi taky mám Panasonic...možná zase něco od Canonu...ještě me zaujal tento...fotky z toho lezou pěkny

http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2...l=320&zbo=51214

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus carlosi :)

jeste jsem mela jeden fotacek v zaloze, ale po precteni recenze na fotky byl ihned vyskrtnutej - malej, hezkej, ale na .... Minolta X60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no aby ses nedivil ty DJ trávo :smich:

:smich: co to coooo? :oB)

no je tampasáž kde paříš s Vittovo Zuzou na nějakej housík ;)

to jo chci v Mimoni zapít malýho Honzíka, ale už se nechci tak ožrat jako minule budu se krotit nebo spíš nebudu míchat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...