Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

Pokud by měl někdo zájem o skutečně růžové auto, fialová Levandulová je tou pravou volbou. Bohužel nebyl po ruce foťák. Hnědá Marrone není téměř k rozeznání od Rosso Brunello.

No a ještě jedna poznámka na okraj. Pořádně jsem si prolezl Jettu. Byl jsem dopředu vybavenej informacema o šetření v interiéru. Oproti Golfu je opravdu o něco horší, ale většina ústupků jde poznat až při podrobném zkoumání a navzdory základní verzi je pořád povedená. No bude to zajímavý, jak si povede a jak moc bude určující pro OIII.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážení, sraz majitelů autosalónů v O2 aréně je za námi, ale dohromady nic nového jen ten znak a škoda mini. Od května začíná nový modelový rok tak možná nějaké změny budou. Ceny zůstávají stejné. Vše uvidíme časem.

A na ostatné okrem loga a mini si zabudol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bojler: Sice to sem nepatří, ale docela by mě zajímalo, kde šetřili.

Ale patří. Úroveň VW je myslím zajímavá i pro další směřování Škody :-)

Bohužel, jsem viděl jenom Trendline a ani jinde na internetu jsem nezahlídl jinou verzi na skladě. Co mě teď zrovna napadá - plasty ve dveřích, černý pojišťovací tlačítko na ruční brzdě, ruční brzda vypadá u golfu líp (nevyčuhuje tolik), budíky má Golf narozdíl od Jetty jako v SII/Y a Jetta obyčejné.

No a hlavně - celkově vypadá vnitřek Golfu hodnotněji. Ne že by Jetta byl průšvih, to ne. Rozdíly jsou patrné hlavně při přímém srovnání. Golf je podle mě s Peugeotem absolutní špička ve třídě, proti ostatním bude Jetta pořád bezproblémová. Popravdě su hodně zvědavej na OIII...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ten SIIC Scout a L&K.

Tak vážení, sraz majitelů autosalónů v O2 aréně je za námi, ale dohromady nic nového jen ten znak a škoda mini. Od května začíná nový modelový rok tak možná nějaké změny budou. Ceny zůstávají stejné. Vše uvidíme časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkala mi, že prej o nových modelech ani zmínka, nechtěla mi prozradit víc, asi probírali strategii jak zvednout prodej. Nový modely možná příští rok, ale letos kromě toho jednoho asi nic. Jen jak bude nový modelový rok, tak určo budou změny. Jak se sní uvidím tak se ještě zeptám.

Editováno: , autor: MikeTTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On má být u SII facelift? :-)

Mimochodem, když jsem tak nějak měl loni zkraje jara jedné noci vidění, viděl jsem takový model s namalovanýma světlama. A jestli to bylo správné vidění, novinky pro rok 2013 by byly při obdobné rozpracovanosti těžko prezentovatelné i jako modely...

2011 - SII Scout a LaK, na podzim mini

2012 - Popular a Octavia III

2013 - doplňte si sami

Mohli tam s klidem ukázat prakticky finální podobu Populara, možná podobu OIII. Pokud je ale pravda tvrzení Škody, že vývoj nového auta trvá dva až dva a půl roku, na věcech pro rok 2013 teprve nedávno začali pracovat... snad jedna karosářská úprava stávajícího modelu by mohla být už hotová teď...

DavidSK: novinkou myslíš i různé karoserie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, nové logo, nový výzor autosalónov Škoda, mini, A-entry (najpravdepodobnejšie Felícia), koncom roka 2012 (asi Paríž 2012) O3 sedan, neskôr O3 combi a Superb2 FL, údajne Sup sedan s úplne novým zadkom, doterajší mal všade hodne negatívnych ohlasov.

To sú asi info, čo sa dostali len zatial k nám, to isté ohlásili aj niektorý novináry.

Kedy by mohli byť známe zmeny pre MR 2012? Minulý rok už o takomčo čase sa vedelo o zmenách MR2011.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nekažte mně tady bábovičku. Pár příspěvků ok, ale rozvíjet debaty jestli věříte nebo ne...

Na rozloučenou při přesunu do vhodnějšího tématu přidám kalendář:

2011 - mini

2012 - popular, OIII

2013 - fabia a .u.er. III, yeti xl (vychází to akorát na období fl)

mini by mělo mít navíc dvě provedení, OIII bude určitě i jako combi, to stejný fabia i .u.er., takže rok 2005 je asi na dlouhou dobu posledním rokem, kdy se stalo úplný prd :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...