Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahojky mám dotaz jakej mám volant,jde mi o to,že bohužel po 80tis/km je na levé straně uplně rozdrolenej a tak bych koupil nějakej zachovalej,ale nevím abych nekoupil něco kam mi nepujde airbag.

a ještě druhá ot: za kolik by se připadně dal prodat airbag.Je tu nabídka na volnt z F i s airbagem tak aby se mi aspoň něco vrátilo.

F je r.v.04

Díkes

post-86-1253777244_thumb.jpg

Bych řekl,že po faceliftu. Jistě to ale nevím

tak odkrej a mrknout na kod ne?

volant s bagem se tady prodává v rozmezí 1500,-až 2000,- takže si myslím že v této ceně určo prodáš

Ten volant máš odřenej od nasedání. Už se to zde řešilo. Pošteluj si to jinak (zvednout volant popř. snížit sedačku) :palec2:

nebo si tam dej kormidlo nejaky dreveny a budes v pohode :palec2:

Zhubni :)

to Evers:

To není od pupku, ale od nohou (pokud je tedy větší postavy).

Pokud má někdo i agresivní pot ,může to být taky od toho.

No jo, ale to by neměl jen vlevo.... Tedy pokud nejezdí jako někteří borci-levou na dvanácti, pravou na kvrdlačce, okýnka dole, music na plno (spíš přes plnno) a kšilt dozadu :smich:

Upraveno od Dodo-Kolín

Takže se častěji sprchovat :smich:

anebo kožené rukavíčky :smich: :smich:

  • Autor

Joudové to sou rady :blink: ,nejezdím jednou rukou z okynka,volant držím po většinu oběma rukama nebo levou to je jasný,ale muže to byt tím,že mám auto bez posilovače a holt se musí sem tam víc zabrat.V práci máme VW několik a klidně i strojnásobnyma kolometrama než mám na svym a volanty jsou furt O.K. A to nemluvím o tom co se na autě vystřídá lidí.

Jo a je to vlevo ve spodní části u spodního ramena olantu.

Upraveno od Vlasta

Hele já bych jej celej buchl a vzal tříramínko :palec2: místo něj,uvidíš jak budeš spokojenej

...mám auto bez posilovače...

to mas co prosim Ta? :kuk:

ja mam tiez volant klasiku z jednej strany "nacaty", mam agresivny pot, ale sprchovanie sa nepomoze. :p

  • Autor

No F junior bohužel nemá posilovač a tak má větší volant z Octavky.(proto je to v sekci O)

Spine-na to bohužel nejsou chechtáky,ale na vrakárně nebo aukru se daj koupit věnce tak do 500kč,nebo tu je inzerát na volant z F i s ag. asi za 1500kč tak pokud bych ten muj za 1000 střelil,tak by to moc nebolelo a poslední možnost je nechat ho obšít a to je taky 1500kč kterych se teď zrovna nedostává.

Ale pokud nevím jakej volant mám tak nemužu ani koupit věnec.

Upraveno od Vlasta

  • Autor
tak odkrej a mrknout na kod ne?

Myslíš sundat středovou krytku a pod ní je nějakej kod.

máš předface

Myslíš sundat středovou krytku a pod ní je nějakej kod.

ee musíš sundat celej bag

ho nech obšít kůží za litr a zůstane ti původní

asi tak, jinak já ho tam mám taky odřený a je to od nastupování a vystupování. Vždycky od něho dřu nohou, jsem holt čára.

Upraveno od Iguka

  • 3 týdny později...
No jo, ale to by neměl jen vlevo.... Tedy pokud nejezdí jako někteří borci-levou na dvanácti, pravou na kvrdlačce, okýnka dole, music na plno (spíš přes plnno) a kšilt dozadu :smich:

A sakra...tak jsem asi borec, protože jezdím s levou na dvanácti a pravou na řadičce chi chi, ale bez staženýho okýnka a Tuc tu tu tuc tuc :palec2:

nicméně podle lehoučkého ohmatání volantu bych řek, že předchozí majitel měl velmi podobný styl držení kolečka i klacku :p

Jo a ten volant je předface z Oktávky. Ve fabce docela rarita-pouze ve verzích Junior bez serva. Jsem ale myslel, že se dával jen do F s motorem 1.0MPi :kuk:

Upraveno od TomášT

Máte služební VW v práci, tak si kup ořech na sundání volantu a vyměň to, jen středový znak VW na Tvůj už bývalý a nikdo to v práci nepozná, přeci je to služební a tam je to jedno ... :palec2:lol

A vlastně když si ponecháš bag ze svýho, tak ani znak měnit nemusíš ... tzn. investice cca 80 kč na ořech a hotovo ... :palec2:

Tady je facelift a predfacelift

post-3876-1256477792_thumb.jpg

post-3876-1256477821_thumb.jpg

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.