Přejít na obsah

zamykání pedálů BULLOCK


markyn

Doporučené příspěvky

Ahoj, mam to uz cca 1,5 roku a nestezuji si. A spim kapanek klidneji :p

Čau,dík za reakci.Včera jsem si to taky pořídil.Koupil jsem nového Toura,tak ted budu spát taky klidněji.Připadá mi to docela dobrý, bytelný a důmyslně vyrobený.Snad to splní učel.Včera jsem se na jiném foru dozvěděl, že to nějakému klukovi zachránilo octávku. Měl prý sice orvané pedály,rozmlácené okno,ale auto zustalo na místě.Pod pedálama měl kaluž vody,asi to zkoušeli mrazit. K tomu jsem pořídil construct,alarm a ještě přemýšlím o tajném vypínači.Tak snad to proti těm parchantům zlodějským bude stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim vice tam toho budes mit, tim to tem haj.lum zneprijemnis :aggressive:

Ja mam: Havarijni pojisteni + bullock + defend-lock + vinprotect + tajny vypinac a tmave folie na oknech

Ten tajný vypínač máš jen s přepínačem, nebo to máš s propojovacím zámkem,kdy to musíš propojit vsunutím klíčku a jeho otočením? Takhle to má kamarád, jen s malým vstupem pro klíč k zámku. To mi přijde šikovný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne ho mam tiez. V "mojom" servise ho skusali znicit a nejako im to neslo. Je to samokaliaca ocel. Takze rezat tazko, dusik to len tak neschladi, lebo je to velky objem kovu. :)

A hlavne ti, co maju multilock, alebo defendlock takto zamknu aj pedale a tak zaradenie rychlosti (na prevodovke natvrdo) nepomoze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...