Přejít na obsah

dorabka klimy


makov

Doporučené příspěvky

No kluci....... nam uz ukradli 2 auta komplet, a kazde bylo minimalne jednou vykradeno......... takze pocit, okradeneho znam velmi dobre.

Jak uz jsem psal predtim, nehrajme si na spravnaky, ja chvalim praci a ta se ceni......puvod mi je srdecne jedno........ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chcel by som dodat:

Nie som si isty ci je to kradnute ale burane auto som nevidel doniesol mi to vsetko pred Tesco a boli k tomu vsetky kable z auta. Preto som usudil ze asi to nebude uplne ciste ale na 100% to povedat nemozem.

Chcel za to 12 000Sk dalej 510 remen a 1500naplnenie.Pracu neratam. Bola to komplikovana a dlha roibota a stalo ma to asi 5rokov zivota.Ked bolo auto na totalku rozobrane a nedarilo sa mal som chut to vzdat....

Zajtra dam foto.

Inak vela veci na vrakacoch je tiez kradnutych a ticho sa to vsetko toleruje. Kamarat videl v Prahe turana karoseriu komplet len ciselko bolo vyrezane.Asi bola cista :)

Ja by som tym corkarom tiez priklepol prsty ale na to tu je policia a ja nemam dokaz ze je to kradnute.Som reagoval len na inzerat.A ked som to videl tak som uz neodolal.

Chlapik tvrdil ze vie zohnat aj nove veci z polska tam ze chodi na ne ale ja som to neskumal.

Takze nechcem sudit.

Zdravim vsetkych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oceňuji odvahu a výdrž s nervami, dobrá práce.

Jinak pro Mildu: Myslím že tu zbytečně pálíš do Martinoslava vzhledem k jeho zájmu koupit navi, osobně jsem s ním mluvil a tak vím, že sice shání navi, ale také s papírem o prodeji konkrétní věci od konkrétního člověka, tedy s dokladem o prodeji, takže pochybuji, že by koupil navi v hospodě od zlodějíčka a ten mu to ještě podepsal.

Problém kradených věcí tu nevyřešíme, myslím, že většina z nás je tu vědomě nekupuje, já osobně kupuju přes inzerci jen nové věci, což ti co mě znají mohou potvrdit, mám alespoň dvě jistoty, věci jsou nové a tedy s nejvyšší pravděpodobností bez problému a nikdo z nás je neměl na autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...