Přejít na obsah

Pneu


TomasB

Doporučené příspěvky

Zdar pánové. Protože jsou pneuservisy ještě furt na objednání, tak jsem si přehodil dneska gumy sám a pneuservis nechám na později až budou brát bez objednání. Mám tam gumy z loňska co byly na dojetí, tak je musím co nejdřív vyměnit.

Ale jak jsem dneska shodil zimáky, tak na zadním kole co mi posledních 14 dní nějak rychle ztrácelo tlak(myslel jsem, že ventilek) jsem na vnitřní straně objevil zabodnutý šroubek. Je v místě asi 1cm od běhounu. Guma je ve stavu téměř nové gumy, protože jezdila jen vzadu, odhaduju hloubku dezénu tak 7-8mm. Půjde to opravit? Nebude s tím problém? Docela by mně nasralo, kdyby byla v p*či. :o:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar pánové. Protože jsou pneuservisy ještě furt na objednání, tak jsem si přehodil dneska gumy sám a pneuservis nechám na později až budou brát bez objednání. Mám tam gumy z loňska co byly na dojetí, tak je musím co nejdřív vyměnit.

Ale jak jsem dneska shodil zimáky, tak na zadním kole co mi posledních 14 dní nějak rychle ztrácelo tlak(myslel jsem, že ventilek) jsem na vnitřní straně objevil zabodnutý šroubek. Je v místě asi 1cm od běhounu. Guma je ve stavu téměř nové gumy, protože jezdila jen vzadu, odhaduju hloubku dezénu tak 7-8mm. Půjde to opravit? Nebude s tím problém? Docela by mně nasralo, kdyby byla v p*či. :o:(

S tím musíš podle mne jen do pneu sevisu, my tady asi těžko něco takového posoudíme. To musí vidět odborník a né my prostí uživatelé. Tady bych neriskoval. Guma v pohodě = bezpečná jízda, ale to ty sám moc dobře víš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar pánové. Protože jsou pneuservisy ještě furt na objednání, tak jsem si přehodil dneska gumy sám a pneuservis nechám na později až budou brát bez objednání. Mám tam gumy z loňska co byly na dojetí, tak je musím co nejdřív vyměnit.

Ale jak jsem dneska shodil zimáky, tak na zadním kole co mi posledních 14 dní nějak rychle ztrácelo tlak(myslel jsem, že ventilek) jsem na vnitřní straně objevil zabodnutý šroubek. Je v místě asi 1cm od běhounu. Guma je ve stavu téměř nové gumy, protože jezdila jen vzadu, odhaduju hloubku dezénu tak 7-8mm. Půjde to opravit? Nebude s tím problém? Docela by mně nasralo, kdyby byla v p*či. :o  :(

S tím musíš podle mne jen do pneu sevisu, my tady asi těžko něco takového posoudíme. To musí vidět odborník a né my prostí uživatelé. Tady bych neriskoval. Guma v pohodě = bezpečná jízda, ale to ty sám moc dobře víš

no právě, nerad bych se dočkal aby mi po zalepení na autě za jízdy bouchla. Zas ale přerušený kordy a ty nesmysle co to držej pokupě nejspíš nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl minulý týden samořezku v gumě. Ani ji v pneuservisu nesundával z disku. Vyvrtal, napatlal, dal špuntík - necelých pět minut a frčel jsem o 125 kč chudší domů se zalepenou gumou. Pokud by to byla větší díra, tak to zavulkanizují v peci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl minulý týden samořezku v gumě. Ani ji v pneuservisu nesundával z disku. Vyvrtal, napatlal, dal špuntík - necelých pět minut a frčel jsem o 125 kč chudší domů se zalepenou gumou. Pokud by to byla větší díra, tak to zavulkanizují v peci.

a je to spolehlivé? Abych si to pak někde nesmažil a bum!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se to tak dělá a bude to standartní postup. Vloni v zimě jsem měl současně kus plechu v běhounu a zvenčí z boku a kouzelníci mi to spravili. To už jsem byl smířenej s novou gumou. To už ale sundávali z disku a zapíkali v peci. Drží a jezdím na ní dodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...