Přejít na obsah

SPZ - vlastní výroba


Speedy20V

Doporučené příspěvky

až na STéčka FORD MONDEO,nedoporučuji se s nimi honit ;) vcelku našlaplé :D  :D

prej uz ST nemaj ze je to prej jen tak oplastovany ale uvnit socka...tak nevim co je na tom pravdy

Já slysěl, že mají tu nejsilňější verzi a mají jí prý ještě Čiplou bylo to v autosalonu dělali nějaký test. Mě dostala ta aféra, že tam mají kožený sedačky a cd rádio, když si kupuješ tohle Mondeo tak to snad ani neprodávají bez té výbavy :smich:

Kdyby si radši koupili Octavie RS, která v tom testu byla lepší než Mondea...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sranda bude do první kontroly. Máš auto, které v tvém rajonu jezdí jen jedno. Hraj si. Zasednou si na tebe, párkrát ti to poliši otočí, nasbíráš bodíčky a papíry jdou do čistírny, odkus si je po přezkoušení můžeš po čase vzít zpátky. Stojí ti to za to? Já bych tu značku dal na ten tohokov někam ke spodní hraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až na STéčka FORD MONDEO,nedoporučuji se s nimi honit ;) vcelku našlaplé :D  :D

prej uz ST nemaj ze je to prej jen tak oplastovany ale uvnit socka...tak nevim co je na tom pravdy

Já slysěl, že mají tu nejsilňější verzi a mají jí prý ještě Čiplou bylo to v autosalonu dělali nějaký test. Mě dostala ta aféra, že tam mají kožený sedačky a cd rádio, když si kupuješ tohle Mondeo tak to snad ani neprodávají bez té výbavy :smich:

Kdyby si radši koupili Octavie RS, která v tom testu byla lepší než Mondea...

Tak na tohle musím reagovat, protože o tom dost vím.

Původní záměr Policie ČR bylo jako řadové auta místo těch Felicií koupit Ford Fiesta a na dálnice právě Octavia I RS.

Nakonec ale udělala Škodovka lepší nabídku a nakoupili řadové Fabie, a aby Ford nepřišel zkrátka, tak vzali ty ST. Výbavu mají danou, jiné ST se nevyrábí.

Kdyby na to opravdu přišlo, tak ST bude mít navrch nad většinou Octavií, protože to je opravdu dělo. Nicméně toho se bát nemusíte, protože i když to jsou školení řidiči, tak nemůžou mít na člověka co jezdí závodně i pro chleba naproti ulice :smich:, a hlavně kdyby to auto vybuřili, tak platí polovinu ze svého platu ... což bude asi hódně, čili žádný polda není tak blbej, aby jako z Cobry tam hodil ručku a začal se s někým předhánět kvůli špatně nalepené dálniční známce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čumák na tom máš fakt dobrej. Na tuningovým srazu jsem viděl káru, která měla podobnej nárazník jako ty, nebyla kam dát značka. a borec to měl perfektně vyřešený. Dalo to sice asi makačku, ale precizní prácička. V prostředku kde máš sání vzduchu vycházela ven tyčka, která byla odšroubovatelná a na té měl přidělanou normální SPZ taky samozřejmě odšroubovatelnou. Takže někde pod spoilerem směrem k motoru musel mít přivařenou nebo nějak přichycenou matku se závitem. Na normální ježdění super řešení, protože poliši pak nemůžou říct ani prd a když přijedeš na tuning sraz tak to jednoduše celý odšroubuješ a předek tak jak má na tuningu vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...