Přejít na obsah

Jsem v koncích, pomoc...


skalda

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.Manželka se vrátila s autem a povídá: "když sešlápnu brzdu, tak se rozsvítí tlačítko vyhřívání zadního okna...." :wacko: Tak jsem se šel podívat co se děje a nevycházím z úžasu. Když jsou vypnutá světla, tak se při sešlápnutí brzd. pedálu rozsvítí podsvětlení palub. desky a spínač vyhřívání zad. okna, ale nesvítí třetí brzd. světlo! Navíc nejde zadní stěrač. Pokud zapnu vyhřívání, tak nemaká, ale rozsvítí se podsvícení pal. desky a třetí brzd. sv.! Když sešlápnu brzdu, tak jdou pouze krajní brzd. sv., ale zhasne osvětlení SPZ! Zadní lampy fungují bez problému, ale osvětlení zav. prostoru a vše na pátých dveřích, si dělá co chce. Pojistky O.K. Kabely a konektory vypadají O.K.Prosím poraďte, nemám kačáky, aby jsem jel do servisu, ale už jsem bezradný... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.Manželka se vrátila s autem a povídá: "když sešlápnu brzdu, tak se rozsvítí tlačítko vyhřívání zadního okna...." :wacko: Tak jsem se šel podívat co se děje a nevycházím z úžasu. Když jsou vypnutá světla, tak se při sešlápnutí brzd. pedálu rozsvítí podsvětlení palub. desky a spínač vyhřívání zad. okna, ale nesvítí třetí brzd. světlo! Navíc nejde zadní stěrač. Pokud zapnu vyhřívání, tak nemaká, ale rozsvítí se podsvícení pal. desky a třetí brzd. sv.! Když sešlápnu brzdu, tak jdou pouze krajní brzd. sv., ale zhasne osvětlení SPZ! Zadní lampy fungují bez problému, ale osvětlení zav. prostoru a vše na pátých dveřích, si dělá co chce. Pojistky O.K. Kabely a konektory vypadají O.K.Prosím poraďte, nemám kačáky, aby jsem jel do servisu, ale už jsem bezradný... :help:

kabely v pruchodce do 5. dveří jsou OK? ještě mě napadlo jestli někam v 5. dveřích nenatekla voda z ostřikovačů ze špatnýho motorku zad stěrače (pokud teda máš ostřikovač skrz stěrač)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl problém taky se zadním stěračem, že vůbec nešel, a problém byl v konektoru, který je umístěný vlevo za tapecírunkem na dně u pravého blatníku. Jsou tam tři a je tam i občas docela vlhko a u někoho i nepořádek  :feve: tak zkus omrknout i tyhle konektory, jestli by nemohl být problém tady. Ale stejně jako předchůdci bych to tipoval na dráty, co jdou skrz průchodku, jestli to tam není někde nalomený, prodřená izolace a nezkratují se mezi sebou navzájem. Asi bych to udělal tak, že bych odčalounil páté dveře, rozpojil konektory v pátých dveřích a vypíchal piny z konektorů. Pak to protáhl skrz průchodku do karosérie a stáhnul ten svazek až k zadním světlům a tam to v klidu všechno zkontroloval a povyměňoval dráty, které budou KO. Ale uznávám, že je to hrozně moc práce a pak taky to protahovat zpátky nebude nic moc (na každý pád bych nezapomněl si k tomu přilepit lanko na protažení toho svazku zpátky do dveří až to budeš tahat do karosérie...) V tomhle počasí práce na dvě věci...  :kuk:

Editováno: , autor: Řehoř
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děkuji za rady. Už je hotovo :palec2: Byly to dva problémy 1. přerušený drát za průchodkou 2.špatný spoj hadičky ostřikovače vlevo u těch konektorů-byl tam malý bazének :feve: Navíc ten stejný spoj je i u stěrače a tam taky kapal... A to protažení kabelu je fakt pakárna :worthy Takže ještě jednou díky všem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...