Přejít na obsah

Čalounění interiéru


Wertheim

Doporučené příspěvky

alzbetka: tak to koukam si ten vrsek odriznul jo?do toho se mi nechtelo,takze sem vrsek jen sikovne zastrcil ;)

cartmanko: na svarovani nic neni, jde to krasne :palec2:

Taky bych to neřezal ale látka neni moc jemna třepí se tak jsem musel ,taky jsem z toho měl strach ale dopadlo to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze popisu jak sem to delal ja, mozna se postup od ostatnich lisi ale drzi to a mam to zkolaudovane od kamose co se zivi svarovanim plastu

Vezmes si prouzek, ktery je ze stejneho plastu jaky je pouzity na tapecko a pomoci male horkovzdusne pistole (primo urcena ke svarovani plastu) si nahrejes ten plast a prouzek a davas ho do te skvyry, az naneses dostatek plastu tak poradne zatlacis a vrsek necim pritlacis, aby tam nebyla mezera a pak by se to hybalo....no blbe se to popisuje,kdyztak se zeptej ;)

takhle vypada ta horkovzduska na svareni plastu

post-1940-1204749407_thumb.jpg

stoji kolem 8tisic, jde to aji jinak, treba mikropajkou....ale pokud ji mate k dispozici tak proc to delat jinak ze ;)

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svařování, krásně?

Já vloni v září nebo říjnu čalounil s Lewisem v jeho ibě středy tapeců. sváry jsem odvrtal, vycvakli jsme středa a čalounili. Lepili jsme chemoprenem. Byl to jeden z těch opravdu teplých slunečných dnů. Pracovali jsme proto venku na sluníčku. Nikomu nemusím říkat co se asi dělo. Čuchat celej den odpařující se lepidlo a pak svařovat plats pájkou. Hezky zacvakat díly k sobě a tavit plast a spojovat a foukat na to :D. No zmaštěný jsme byli oba dva a pohled na nás byl taky impozantní.

Já jsem pro čalounění a svařování lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe tak po takomto popise je to asi skor ako ist si sadnut do hasis baru, akurat vysledkom by mali byt otapacene doardboardy.

tak ke svarovacce plastu se nedostanu, ze jo. tak mi zustane mikropajka. ale tu svarovacku sem v akci videl. manik tu svaruje narazniky a vsechno.

ale neni vubec ochotnej.

jeste mne napadlo nepouzit chemopren ale teplem aktivovane lepidlo tak calouni kdyz dvaji kozenku.

slyseli ste o tom? a co ta latka? napada Vas neco?

kuze? kozenka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bobik: tak jasne musis poradne vetrat, to je zaklad, nebo pouzivat rousku ktera ti nepropusti ty zapachy, je to dobra vec :palec2:

A to verim ze ste asi byli trosku mimo, mel si udelat foto -_- Ty ale nevim co ten chemopren, taky sem ho pouzil a celkem se bojim, slysel sem ne jednou ze se to na slunku v rozpalenem aute odlepuje....no kdyztak priste dam zase nehorlave lepidlo z Dexonu

cartmanko: jestli chces neco svarit stav se, zaridim to

a latku? dej co chces, ja mam kozenku a nestezuju si ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to lepidlo aktivovane teplem je nejake drahe?

kdyz jsem koukal kto cim lepi tak ti co delaji profi doorboardy tak lepi tim lepidlem.

funguje to tak, ze nastrikaji lepidlo na celou plochu a ono nelepi. pak nahrejou latku v jednom rohu a lepidlo se teplem aktivuje a zacne lepit tak ho pritisnou a pekne jak se ochladi tak zaschne a takto jedou postupne a natahujou latku nebo kozenku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...