Přejít na obsah

Columbus-radiotext


Doporučené příspěvky

Zobrazuje Vam Columbus radiotext? tzn nazvy interpretov a skladieb hranych v radiach? V manuali od Columba to spomenute nieje. Mne to nezobrazuje nic aj ked na 100% viem ze ta stanica v danom momente vysiela radiotext. A par ludi mi uz vravelo ze na ich Columboch to zobrazuje. V nastaveniach nic take ako zap/vyp. radiotext nieje. Na obr. radio Express ktore vysiela radiotext stale.29122009725.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo a šel jsem do auta. Vyfotit to v tý tmě moc nejde, ale při nové písničce se objeví název skladby a jméno interpreta a pak je to vystídáno názvem stanice. Teď na evropě 2. Je možný, že ten vysílač, na kterým jsi radio fotil RT nevysílá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evropa2 vysílá tyhle informace jako informaci o názvu stanice...to je něco jiného

Předpokládané řešeni: 45 týden / 2010

Radiotext FM:

Display of additional informantion transmitted by RDS (currently supported by Navigations RCD310, RCD510, RNS310 and RNS 315).

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo a šel jsem do auta. Vyfotit to v tý tmě moc nejde, ale při nové písničce se objeví název skladby a jméno interpreta a pak je to vystídáno názvem stanice. Teď na evropě 2. Je možný, že ten vysílač, na kterým jsi radio fotil RT nevysílá.

Vravim prave ze som si na 100% isty ze v tom momente RDS radiotext vysielalo...skusal som aj europu 2 a i. ale nezobrazilo sa nic ani pred pesnickou,pocas,ani po pesnicke:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vravim prave ze som si na 100% isty ze v tom momente RDS radiotext vysielalo...skusal som aj europu 2 a i. ale nezobrazilo sa nic ani pred pesnickou,pocas,ani po pesnicke:(

Pokud máš navolenou stanici a začně písnička ,zobrazí se její název po dobu cca 30 sec jak na trinaxu,tak i na maxidotu. potom název vypne. pokud ji naladíš v půlce, nic se nezobrazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš navolenou stanici a začně písnička ,zobrazí se její název po dobu cca 30 sec jak na trinaxu,tak i na maxidotu. potom název vypne. pokud ji naladíš v půlce, nic se nezobrazí.

Mam columba asi 4-5 mesiacov a za ten cas som nevidel ani 1 radiotext,otazka znie preco sa mi nezobrazuje,aj ked zvolene radio radiotext vysiela..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč řešíte takové kraviny??Copak je to důležité?při řízení čumím na cestu a né na nějaký zasraný text který proběhne na displeji.Toto fakt nechápu proč je to důležité

Ked hraju raz za cas nieco dobre, chcem vediet co to je,mozem? Preto tu riesime taku sprostost...mozno je takych viac,co chcu vediet co pocuvaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...