Přejít na obsah

Kontrolka tempomatu u OII bez FL


CZbrandy

Doporučené příspěvky

U passat 3c (samostatna packa pro tempomat,ale funkce totozna) se pri zapnuti tempomatu jako takoveho rozsvitila kontrolka a svitila stale pri aktivnim i neaktivnim tempomatu. Cili signalizovala ciste jen jestli je packa v poloze on, nebo off. Predpokladam ze u shade bude kontrolka fungovat stejne. Jinak ja mam 2006 a kontrolka nesviti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ja to len upresnim. Mam auto vyrobene 4/2007. Dostal som k nemu samozrejme navod na obsluhu a k navodu este jednu 12strankovu knizku: Dodatok Navodu na obsluhu - Technické zmeny 05.2006.

V nej sa pise k tempomatu toto, citujem:

Tempomat* - Kontrolne svetlo svieti v čase, kedy je aktivovaná regulacia nastavenej rychlosti

Takze z toho vypliva, ze kontrolka tempomatu bola zobrazovana na budikoch presne od 5/2006.

Dalej este MAXIDOT dokaze naviac od tohoto datumu zobrazovat Konfortne nastavenia, ako "automaticke zamykanie dveri", "konfortne ovladanie okna vodica, alebo vsetkych okien".. atd, atd. O tom bolo pisane v nejakom dalsom vlakne, tak nechcem zdvojovat temu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahada s kontrolkou vyriesená -_-

Teraz sa pytam, je aj nejaky iny viditelny rozdiel mezi budikmi MR06 a MR07? Dal som si namontovat Maxika, zial dali mi starsi model, ako mam auto, tak by ma zaujimalo, ci nieje display inak podsvieteny, alebo neviem co, koli comu by sa mi oplatilo este raz menit budiky. Skratka, ked je maxik zapnuty behom jazdy a nemam zapnuty tempomat, ani sa nehrabem v menu, ci je vidiet nejaky rozdiel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chcem sa spytat ludi, co maju budiky bez kontrolky tempomatu a tym padom aj bez moznosti nastavovania Konfortnych funcii: Ide Vám zatvaranie okien klucom v zamku dveri, alebo s DO? Pytam sa preto, lebo mne sa zda, ze odkedy mam vymenene budiky mi to nefunguje. Niesom si isty, ci je to sposobene tymi budikmi, alebo to chalanisko nejak prestavil pri vymene, alebo koli tomu, ze som vyberal baterku :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...