Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Po zapnuti stieracov nech je akokolvek nastaveni cyklovac bezia stierace velmi rychlo. A ani po okamzitom vypnuti sa nevypnu. A napriklad po zatlaceni ostrekovaca by mal nasledovat automaticky jeden cyklus. No nasleduje niekolko cyklov. Viete mi niekto poradit co s tym? Rozmyslam nad vymenou Cyklovac stieracov - rele. Stoji asi 40€ tak sa chcem spytat ci sa mi to oplati vymenit? Ak mate niekto skusenosti napiste. Vopred Dakujem.

Na 90% cyklovač, s největší pravděpodobností slepené relátko.

  • Autor

Tiez si myslim ze to bude cyklovac stieracov - rele. Ina suciastka by asi nemohla sposobit takuto poruchu. Dakujem ale aj tak za radu.

dělá to i nefunkčnost koncového spínače v převodovce stěračů

  • 10 měsíců později...

no mne robi to iste vymenil som aj rele a stale mi to tak blbne. Tak teraz neviem ci to je motorcek ci kabelaz

  • 1 rok později...

caute ja mam zas ten problem ze ked pride stierac do vychodiskovej opolohy tak asi relatko cvakne 3-4 krat .poradte co s tym je

Dělá mi to to stejný. Při stisknutí páčky k sobě má jet jeden cyklus ale jede to třeba i 20x a pak se to zastaví třeba v polovině cyklu se stěračema nahoře. Dělá mi to ale jen kdyžje moc vlhko,když prší.Pak musím kniplovat jak krypl abyse mi třeba na 30x pokus podařilo zastavit stěrače ve zprávné poloze,zatím jsem to neřešil jak to opravit, ale už mě to taky začíná srát.

  • 7 měsíců později...

Zdravím:) Mám Oct. TDI 81kW 2002. Auto. stírání předního skla s pomocí senzoru. Ten senzor je ale to proč jsem píši. Když prší hodně, tak nestírá a když málo nebo vuubec, tak lítá jako divej...jak na tom byly tyhle octávie se senzorem stěračů? Dělalo to obecně problémy? Popříapdě...nedá se ten senzor vypnout a nebo ho deaktivovat a stírat na klasický cyklování??

Děkuji :kol-31:

Ptám. A jak je vidět, tak si toho nejspíš nikdo nevšimnul. Nebo že by nikdo nevědel? To se mi nezdá...nepřijde mi to jako nějaká zapeklitá situace. Každopádně tohle forum nechci nějak zahlcovat..

Upraveno od Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.