Přejít na obsah

naklápění xenonů při rozsvícení


Kevvin

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

začal bych tim že vyměnim motorky naklápění světel pokud máš xenony chce to na diagnostice v blokách naměřených hodnot ale kouknout na to jestli neni v háji jeden ze snímačů světlé výšky ty to yslim u Octavie nenapíše jako vadný a nefunguje to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už z hlavy nevim už sem u jiný značky než Škoda tam to přímo píše závadu. Měla by to být adresa 29 pak naměřený hodnoty, ale ve kterým poli bude přední a zadní snímač nevim. a nebo zkus odpojit snímač od ramene a hýbat s nim jestli se ty motorky pohnou nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anebo mrknout na měřený hodnoty. Už jen když vlezeš do auta a trochu si to auto sedne, se mění docela o dost hodnota napětí, co leze ze snímače polohy. Myslím, že to asi bude jeden ze snímačů, jeden je na přední, druhý na zadní nápravě... Oba jsou stejné, a stejně drahé mrchy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já už si to tak moc nepamatuju a ruku do ohně za to nedám, ale myslím si, že než šly ty moje snímače na auto, tak jsem si je kontroloval ohmmetrem a při hýbání ručičkou čidla se měnil odpor na výstupu... Samozřejmě, že při přiložení napětí na dvě svorky tohoto čidla pak z té třetí samozřejmě nic jiného než napětí nepoleze. Ale nechci se hádat, myslím, že pravdu mám. Ale už je to dlouho, co jsem to dělal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, tak já se dostal na adr. 29 a vypsalo mi to:

chyba 01539

chyba př. čidla 00496

chyba zad. čidla 00497

Po otočení klíče pokaždé sjedou dolů a potom vyjedou. Ovšem v noci není vidět vůbec. Jak dále pokračovat a jak zjistit zda jsou čidla K.O.? tím měřením jak je zde popisováno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...