Přejít na obsah

Nefunguje správně komfortní jednotka


alco

Doporučené příspěvky

Mal by som zaludnu otazku:

Mam OII je rok vyroby 07/2006, automat M6, motor 2.0TDi PD, 103kW, vybava elegance.

- nefunguje mi dotah okien klucikom a ani vo dverach ked podrzim klucik v zamykacej polohe (da sa to nejak soft nadstavit)

- ked skusim nadstavit automaticke svetla cez dlhe kodovanie nechce mi do RJ centralnej elektriky ulozit novy kod

ked ho ulozim vsetko sa javi ze je v poriadku ale ked ho znovu otvorim je tam stary kod ;(

- je možné nadstavit prisvedcovanie hmlovkami pri zatacani volantom?

- dalsia vec co sa mi nezda ze ked zapnem kurenie tak cez ofuky na strede palubky (kde su vystrazne svetla) nejde vzduch rovnako, zda sa mi ze na lavej strane ofuku fuka menej ako na pravej, je to nejak klapkou rozdelene?

dakujem za pomoc. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to nejspíš odkódované z komfortní jednotky ;)

nevies prosim ta kde to nadstavim nazad? druha vec co ma trapi je to denne svietenie neviem ho nadstavit pretoze do RJ centralnej elektriky sa mi neda nic zapisat,, proste ten kod co tam prepisem stale zostava povodny ked to znovu otvorim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v komfortce, ale chce to mít dobré popisky pro danou jednotku.

to denní svícení bude tím, že tam zapisuješ nesprávný kód

hm to neviem, normalne stiahnem stary kod, dam ho do kalkulatora pre dlhe kodovanie nadstavim denne svietenie a zmeneny kod tam nakodujem nazad.. a nic.. ;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš popisky nebo s tím neumíš...

Ake popisky mas na mysli? Robim to tak ze sa pripojim cez VAG do jednotky centralnej elektriky, tam stiahnem v kodovani 42miestny kod, ten napisem do CODING CALCULATOR 1.6

tam to potom vidim nejak takto:

Coding-Calculator.jpg

- zaskrtnem co potrebujem a nahram to do jednotky nazad... uz mi to chodi, zistil som ze ked zaskrtnem nejaku moznost co auto napr nema tak mi ten kod nezapise... ale nerozumiem preco napriklad tam nieje zaskrtnuty Climatronic, ked auto ho ma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi som Vas uz pochopil, cize Coding Calculator nieje dobry soft? v com je problem? ma zle napisane tie nazvy jednotlivych poloziek? a to som si ho oficialne kupil :(

cize treba pouzit LCODE nico taketo? lcode.png

vsimol som si ze si musim vybrat zo suboru presne moju RJ Lcode3.jpg

je mozne niekde stiahnut data dalsich jednotiek napr z ceskymi popiskami? neviem dobre po anglicky aby som nieco nedovrzal. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen k těm českým popiskům. Radši si zvykni na anglické.

Když změníš typ souborů ve výběrovém dialogu na .lbl, tak uvidíš další popisky.

Ve složce ross-tech/labels jsou ještě soubory .clb, ale ty nejdou použít samostatně, protože jsou kódované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...