Přejít na obsah

Prasklé přední sklo


67jitka58

Doporučené příspěvky

taky me to potkalo, jednoho rana jsem prisel k autu, z leve strany se v zornem poli ridice tahne cca 30cm prasklina ve vnejsim skle, uz me i staveli, mel jsem tech prestupku vic, vsechny jsem odstranil na miste, jen to sklo jsem uhral ze mi prasklo pri prujezdu dirou v silnici a ze ihned sjednam napravu, zalezi na hlidce kterou potkas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si jej vyměn sám tohle už mě také potkalo:) stači koupit a je lepené když sundáš plastíky okolo a propíchneš lepidlo dratem z co a jste 2 tak to máte za 15 min vyřízlí ....Pozor na palubovku..!!!

To bych teda chtěl vidět jestli jsi to dělal poprvé.Tam musí být nějaký grif také ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Ahojte....

 

 

Tak pred vianocami ma nemohlo potesit viac. Prasklina celneho skla 25cm stale sa roztahuje, ktoru som objavil pri ceste domov z prace .... V mieste ako sa lepia TK a EK nalepky akurat na strane vodica.... Najprv som myslel ze je to kamen ale po zastavenim som zistil ze sa taha krasne od samotneho kraja skla z pod listy takze to bude skor neodborna montaz niekde u susedov Rakuskych, ale to je len moja domienka. Nemam ho pripoistene ani nic takeze to bude musiet riesit z vlastneho vrecka. OKNO Je znacky Pilkingtom a nie je originalne od vyroby pretoze predomnou majitel daval menit sklo - dovod neviem ale laicky deduukujem, podla ofrkanej kapoty od kamienkov,ze vymena bola prave kvoli  kamienkom ktore mame tak radi.

 

Ako myslite ze sa to mohlo najskor stat?

 

1, Neodborna montaz

2, Kriva karoseria resp. pri jazdeni sa pohybuje a vznika pnutie a tak vnizkla prasklina

3, Alebo nedaj boze buracka -kriva karoseria - upozornujem, ze na KO boli vrstvy laku od vyroby nemene ..a tak isto ziadny mechanik mi doteraz nepotvrdil ze by to bolo burane. Jazdim nanom cca od 09/2013

 

Mam moznost si to dat spravit u kamarata automechanika za sumu cca 180 euro komplet montaz len sa bojim ze sa zacne mlzit alebo mi spravi to iste a tiez praskne pretoze neviem ake ma vybavenie.

A je cena 180euro priatelna alebo sa to da zohnat aj lacnejsie.??

Ak poznate niekto v Trencine a okolo nejake dobre autosklo dajte mi prosim vediet .. Som z toho zufaly a nechcem cakat kym to mrazy dokoncia a najdem si sklo rosypane v Kabine..  :(

 

 

Diki moc za postrehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja potrebujem tiez vyriesit vymenu skla... Mam par kamienkovych kraterov ktore sice nezasahuju do zorneho pola, ale efektivne mi demoluju stierace a proste ma se*u.

 

Chcem to vyriesit nasledovne>

Kedze si chcem tak ci tak poistit celne sklo, tak som hladal nejake moznosti. Zistil som, ze Hornet autosklo ti poisti celne sklo aj ked je poskodene. Robia to tak, ze ty na zaciatku poistneho vztahu sa zaviazes na 3 roky (rocne poistenie 39 E) a zaplatis 78 E za vymenu skla. Pocas tvojej viazanosti mas zadarmo opravy skla + osetrenie nanotechnologiu (nieco na princip tekuteho stieraca). Pokial sa ti pritrafi, ze ti nieco rozbije zas okno, musis sa zas zaviazat na dalsie tri roky. Na Liptove ma bombarduju kamienky 5 mesiacov v roku, takze tie opravy vyuzijem...

 

Co som sa pytal chalanov z Octavia Clubu slovenskeho, tak s Hornetom boli celkom spokojny. Povymienali im aj nalepky a povysavali interier. Do aut nezatekalo a ani sa nezahmlievalo.

 

Pozri, mozno ta to zaujme.

https://www.hornet.sk/poistenie/help.php?help_type=Vymena#box

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...