Přejít na obsah

Cosntruct - nefunguje


laughlin

Doporučené příspěvky

Ahojte, na Fabii z 2005 mam zamok spiatocky (zamok je z hora, nie z boku). A prestal fungovat. :aggressive: Jednoducho nech skusam co skusam, tak s tym nejde pohnut - kluc vlozim (skusal som aj nahradne, aj so spiatockou, aj s neutralom aj s ostatnymi rychlostami, aj trosku cuvnut a potom trosku dopredu, aj za dazda vetra snehu apod.), ale nejde pootocit ani zatlacit ani nic podobne. Nie som slabomysleny a ani nesikovny ale fakt neviem co s tym. Uz som tam nalial galon WD-40 aj rozne oleje aj kladivkom som po tom trieskal a stale nic. Zaruku mi nechcu uznat lebo som nechodil na pravidelne (!!!!!) servisne prehliadky do Constructu (rozumej nie do servisu s autom ale specialne s tym zamkom do Constructu) - nasiel som doma Construct servisnu knizku - nevyplnenu :feve: .

Stalo sa niekomu nieco podobne? Ma niekto odskusanu nejaku chemiu ktora by to vedela pohnut (asi budu seknute alebo vybite stavitka). Samozrejme ze rozobrat to nejde :help:

Dakujem za akekolvek rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, na Fabii z 2005 mam zamok spiatocky (zamok je z hora, nie z boku). A prestal fungovat. :aggressive: Jednoducho nech skusam co skusam, tak s tym nejde pohnut - kluc vlozim (skusal som aj nahradne, aj so spiatockou, aj s neutralom aj s ostatnymi rychlostami, aj trosku cuvnut a potom trosku dopredu, aj za dazda vetra snehu apod.), ale nejde pootocit ani zatlacit ani nic podobne. Nie som slabomysleny a ani nesikovny ale fakt neviem co s tym. Uz som tam nalial galon WD-40 aj rozne oleje aj kladivkom som po tom trieskal a stale nic. Zaruku mi nechcu uznat lebo som nechodil na pravidelne (!!!!!) servisne prehliadky do Constructu (rozumej nie do servisu s autom ale specialne s tym zamkom do Constructu) - nasiel som doma Construct servisnu knizku - nevyplnenu :feve: .

Stalo sa niekomu nieco podobne? Ma niekto odskusanu nejaku chemiu ktora by to vedela pohnut (asi budu seknute alebo vybite stavitka). Samozrejme ze rozobrat to nejde :help:

Dakujem za akekolvek rady.

Zdravím,

jak jsi to vyřešil? Mám uplně ten samý problém,i stejný rok výroby uplně vše stejně jak ty :( bohužel.

Dej vědět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, tak som to vyriesil pekne doma sam. Zostalo mi trochu silikonoveho spreja tak som to tam strekol + som nastudoval ako construct funguje (a ako lahko ho prekonat :kuk: ) a postriekal som to cele (aj zamok aj samotny mechanizmus WD40. Plus som po tom jemne klapkal kladivkom (je to masivna ocel tak dunelo cele auto). A zrazu stavitka skocili tam kde mali a sa to rozbehlo. Vlastne som pouzil "bumping principle" - najjednoduchsi sposob prekonavania zamkov (zlodeji poznaju).

Inak ked som to rozbehal a premastil, tak kluc zostal uplne cerveny (nie hrdzavo ale skor fialovo). Zrejme bola v tom zamku nejaka sracka.

Takze uz to funguje, zasa som spomalil pripadneho zlodeja o dalsich 23 sekund :palec2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...