Přejít na obsah

Fabia Combi a Roomster Greenline


Pawouk

Doporučené příspěvky

http://www.skoda-auto.cz/CZE/news/info/news/News/Pages/2010_37_Greenline_II_generace.aspx Tak pánové,co si myslíte o zhasínání motoru skoro při každém zastavení? Co tomu bude říkat akumulátor nebo startér? A co třeba vychlazení turba po delší jízdě? Sjedu z dálnice,zastavím na semaforu a motor se vypne...Při zapnuté klimatizaci,předpokládám,to stejně motor nevypne. No já bych tento systém snad ani v autě nechtěl. Podle mě další zbytečnost v autě,která se může porouchat.Má s tímto systémem někdo dobrou zkušenost z vozem jiné značky?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamos to ma v landroveri a spokojny a kamoska to ma v toyote a tiez ok.

pri montazi stop and go sa montuju ine startery, ine alternatory a ine akumulatory.

a funguje to ib Z urcitych podmienok. napriklad pri posuvani sa v zapche to nevypina.

je to vychytane a nic to nevypina.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby to byla bejkárna, tak to nedělaj :smich:

No,když se podívám na HTP a jeho problémy například s rozvodovým řetězem,tak se taky Škodovka chlubila jaký moderní motor vyrábí...A zákazníku poraď si s tím.U mého motoru 1.4 16V se podpálil v 80t.km ventil,taky "moderní motor".Zajímavý,že co jsem jezdil se s Š120,nebo Formanem a nakonec s Felicií(jak soukromou,tak firemní a ta má najeto 280t.km pouze po Praze,takže slušný záhul),tak tam žádné potíže s motorem nebyly.A to byla konstrukce původem někdy ze šedesátých let.Já nejsem nepřítel inovace,ale přijde mi,že je to jenom úlitba tzv. ekologii.Někde v laboratoři se naměří fantastická spotřeba a tím pádem minimální emise,ale chtěl bych vidět,kolik lidí ve skutečnosti bude jezdit s tou spotřebou co fabrika uvádí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...