Přejít na obsah

zapalovac cigaret, neni proud prosim radu


arnyy*

Doporučené příspěvky

Já se domnívám, že to snad žádnou pojisku nemá. Usuzuji tak proto, že na ten zapalovač teče velmi vysoký proud (Jde o rozpálení kovu). Autorádio na to napojené s nejvyšší pravděpodobností není (pokud jsi to nezapojoval sám)

Editováno: , autor: noneac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistku má samotná zásuvka ne zapalovač,to jsou 2 různé věci..jinak není to pojistka č.22 ale č.15 a je na ni napojené ještě vnitřní osvětlení,digitální hodiny a varovné zařízení proti odcizení vozidla.

A pokud se nepletu tak to není o vysokém proudu ale vysokém odporu samotného zapalovače čímž se zahřeje.

Takže zkus zkontrolovat tu pojistku a pokud bude dobrá tak bych se zaměřil na kabeláž od rádia jelikož muselo mít i stále napájení 12V kvůli paměti..takže pokud nebylo z výroby mohl ho někdo napojit právě na přívod k zásuvce která má stále 12V napětí.A při demontáži to pouze rozpojili a neřešili na co to ide dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistku má samotná zásuvka ne zapalovač,to jsou 2 různé věci..jinak není to pojistka č.22 ale č.15 a je na ni napojené ještě vnitřní osvětlení,digitální hodiny a varovné zařízení proti odcizení vozidla.

A pokud se nepletu tak to není o vysokém proudu ale vysokém odporu samotného zapalovače čímž se zahřeje.

Takže zkus zkontrolovat tu pojistku a pokud bude dobrá tak bych se zaměřil na kabeláž od rádia jelikož muselo mít i stále napájení 12V kvůli paměti..takže pokud nebylo z výroby mohl ho někdo napojit právě na přívod k zásuvce která má stále 12V napětí.A při demontáži to pouze rozpojili a neřešili na co to ide dál.

blecku netop ma tu na foru!

Poistka č. 22 je radio, zapalovač,lav.obrysove svetlo a koncove.

Jedine je možne že nekdo tam prerabal kabelaž okolo zapalovača napriklad pre radio atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klid nikoho se tu nesnažím ponížit nebo tak,snažím se poradit a uvést věci na pravou míru :) ..jinak díval jsem se ještě jednou na ty pojistky a tu 22 chápu jako osvětlení toho zapalovače (asi ten kroužek zelený) a spolu s tím je tam jak říkáš levé obrysové světla,osvětlení spínačů,spz autorádia a panelu přístrojů..jinak vyčetl jsem to v uživatelském manuálu..a ješte se mi jednou podařilo právě při zapojování něčeho do zásuvky ji zkratovat a přestaly ukazovat hodiny a vnitřní osvětlení z čehož plyne že to byla pojistka č.15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...