Přejít na obsah

Dovolená 2010


Malta

Doporučené příspěvky

Jestli můžu poradit tak všude kde to jde je lepší platit kartou a na mýtnicích obzvlášt nejsou tam většinou takové kolony jako při platbě cash.Mámkartu do spořky a výběr z bankomatu erste bank je jich tam hafo-poplatek 6kč.

Moje malá příhoda na slovinsku:

ať se můžete vyvarovat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To samí je i v Německu, tam nesmíš mít ani nožík větší jak 8cm a třeba vystřelovací vubec a dost to tam řešej.

zdravím,to by mě zajímalo,čím manželky policajtů doma krájí,určitě to nepižlají 8 cm nožíkem.Když jedu na dovču a mám kuchyňské vybavení,tak tam určitě budu mít nůž delší.Teď jsem se vrátil z dovčy,a kdyby na mě s tímhle vyrukovali,asi by mě zavřeli,jak bych se vytočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ještě k cestě:protože bohužel nemám klimu,naučil jsem se každé 2 hodiny dát pauzu a namočit hlavu,fakt to moc pomáhá,dělám to i v praze když jezdím služebně sem tam,ono najezdit po Praze 100 kilásků dá někdy zabrat :) .Takže se to hodí i na vedra v Chorvatsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj, co takhle znovu otevrit tema "Dovolena autem" tentokrat pro rok 2011 :-)

Taky se chystam, bude to moje prvni dovolena autem k mori (kdy jsem jako ridic) a tak jsem si asi vybral Chorvatsko. Jde mi o dobre a levne cesty, aby po ceste a v dane zemi bylo LPG a levne ubytovani, tak poradte. Zajimaly by mne jednotlive destinace, jak resite ubytovani, jestli az na miste nebo predem, kolik kde co stoji, nejake dalsi postrehy, co vzit s sebou atd. smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...