Přejít na obsah

Proc pouzivat pasy !!!


Host MichalF

Doporučené příspěvky

Hrozný věci se na těch silnicích dějou... jezdím už několikátým rokem 60-80 tis a pásám se i na parkovišti... jeli jsme z čarodějnic, já kouslý jak démon a normálně jsem měl "schýzu jako prase" když jsem nemohl na zadním sedadle najít protikus pásu!!! Nakonec jsem ho zpod sedačky dostal, ale strach zůstal... táta vedle mě neměl pás :unsure: jeli jsem tak 20 km a znám všechny ty reklamy na používání pásů... přiznávám se k normální bázni :kol-129:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já se poutam jakmile řadim jedničku. Už jsem se dostkrát celkem rafnul s kamarádama co si sednou za mě a řeknou, že vzadu se poutat nebudou. To se teda poutat budou, protože nestojim o to aby se mi někdo zakousnul do hlavy jakmile se něco stane. To samý spolužačka, kterou jsem vezl domu. Řikam jí ať se připoutá a ona na to: "A ty budeš bourat?" V tu chvíli jsem na ní zůstal čumět s otevřenou hubou. Zajímalo by mě kolik lidí sedne do auta a řekne si: "Dneska budu asi bourat, tak si zapnu pás"

Jako jestli si mam vybrat mezi "pohodlim bez pásu" nebo zmačkanym tričkem od pásu a větší šancí na přežití, volim jednoznačně zmačkaný tričko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se poutám vždy. I když nechci. Třeba v ty garáži. :D

Mě se v autě nechtěla poutat matka. Že prý si pas jen tak podrží kvůli poldum. (Je silnější a blbě se ji zapíná ) Vždy jsem řek zapnout. Následoval pohled jak na vraha. Jednou jsem si nevšim a do cesty mi vletěl pes. Rychlost asi 15km/h. Hlavou mi málem pozbyla čelní sklo a o palubku si narazila žebra. Od tý doby mě prosí, abych ji pomoch zapnout pas, když ji to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...