Přejít na obsah

Fabie 1.2 htp 40KW


Milhaus6

Doporučené příspěvky

Včera sem řešil tenhle problém ve Škodovce co si mýslíte že to je ? Mám fabku 1.2 40kw je stara asi 3.5 roku a je to HTP

Zjištěna událost 16556 P0172 007 Řada válců 1,systém dávkování paliva systém příliš bohatý.

Zjištěna událost 17549 P1141 006 Stanovení zatížení: Neplatná hodnota

OBD sonda se mi rozvěcuje od koupi vozu pořád to psalo nesmyslne hodnoty a bylo vymačkáváno a chyby smazány ale před tydnem mi to vyhodilu tu první chybu s těmi válci poprvé bojím se že je něco s Motorem můžu vědět jakej máte ne to názor vy díky Milhaus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ventily se štelují sami, na tom nic neseřídíš. Pokud budeš mít rozdílné tlaky ve válcích, tak pak máš popraskané ventily, vypadá to jak rozkvetlá kytka. Škodovka prodává opravnou sadu, tedy celou hlavu + katalyzátor, prý za 12tis. Kč. K tomu práce. Ovšem nevím zda ta cena není podmíněna pravidelnými servisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...