Přejít na obsah

Montáž tempomatu


petr21

Doporučené příspěvky

Soviska: Co to v takovym origo servisu stoji?

tyjo myslim, ze neco kolem 1300,-- , ale bylo to aj s predelanim svazku, pac sem mel svazek misto na Fabii na Octu. v jednom me poslali dom a jeste mi malem vynadali, ze s tim meli zbytecnou praci, ze mam svazek na Octu, ze to proste nejde v druhem ochotne, ze se to sice musi predelat, ale slo to. holt se vyplati hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítě někdo o kolik se zvýši spotřeba u tepomatu, pojedu-li po té jedné dálnici z Prahy do Brna?

zvysi?...jezdim hodne po dalnici a spotreba mi pouzivanim tempomatu spise klesla......tento tyden mam za sebou 500 km temer jen po dalnici a rychlostmi 110, popr 120 km/h a s 1,4 50 kW jsem na 7 l/100km.....polovina km s prazdnym autem, polovina s plne nalozenym..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Já bych si dovolil tipnout, že s tempomatem bude spotřeba mírně nížší, protože elektronika si dá jenom to co skutečně potřebuje, kdyžto nohou přidáváš kolikrát i víc než je třeba. Ale bez PP (zatím :D ) to nemůžu objektivně posoudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si dovolil tipnout, že s tempomatem bude spotřeba mírně nížší, protože elektronika si dá jenom to co skutečně potřebuje, kdyžto nohou přidáváš kolikrát i víc než je třeba. Ale bez PP (zatím :D ) to nemůžu objektivně posoudit.

kdyz sem si s tim hral u fabky 50kw, tak sem mel s tempo nepatrne vyssi spotrebu, protoze to auto je vetsinou furt pod plyem, ale rozdil byl zanedbatelnej -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mozne namontovat tempomat na 1.4 MPi???? rok vyroby 2002... nebo to pro tuto motoraz nejde??? a nemam PP...diky za odpoved..

jsem na tom stejne jako ty 1,4 50 kW r.v. 02, bez PP (mam origo central, el. okna)

a tempomat tempomati v pohode uz pres pul roku..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce
je mozne namontovat tempomat na 1.4 MPi???? rok vyroby 2002... nebo to pro tuto motoraz nejde??? a nemam PP...diky za odpoved..

Pokud máš klasika bez jakékoliv výbavy, tak ještě pravděpodobně vyměnit centrální ŘJ. Jako já. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mozne namontovat tempomat na 1.4 MPi???? rok vyroby 2002... nebo to pro tuto motoraz nejde??? a nemam PP...diky za odpoved..

Pokud máš klasika bez jakékoliv výbavy, tak ještě pravděpodobně vyměnit centrální ŘJ. Jako já. :D

no mam predni okna v elektrice, a origo central jinak z vybavy nic zvlastniho ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...