Přejít na obsah

výmena rozvodovej reťaze-cena


bludyk

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Mám Fabii 1.2 47 KW najeto 83 000 km. Najednou mi začal blbnout volnoběh, někdy drží, nebo kolísa od 300-1000 ot, nebo auto zhasne. taky se mi zdá, že auto stratilo mírně na výkonu a taky mi naskočila závada elektroniky. Ihned jsem navštívil nejbližší servis a tam , po diagnostice konstatovali závadu na některé ze zapalovacích cívek, resetli závadu, obědnali mne na konec týdne a poslali domů. s tím, že auto mohu používat. Nedalo mi to spát a doma jsem pozval kamaráda, který taky pracuje v autoopravně a ten po sejmutí nějakých krytů konstatoval, že se jedná o přeskočení rozvodového řetězu. Najel jsem pouze několik kilometrů a jestli se skutečně jedná o přeskočení řetězu mohu s tím dojet bez problému do servisu ca. 15 km? Přikládám foto.

img-Y28193757-0001.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám nabehané 160.000 Km ... pretočil som to v momente keď som mal auto na zdviháku (lavé predné) a len zlahka som utiahol sroby na kolese !!! fakt miernou silou.... a pocas tlacenia som zacul 2x po sebe cvaknutie ! a jemne pretočenie kolesom .

Zaradená rýchlosť bola 1.

čiže som na vyfukovom potruby skočil o dva zuby naspäť.... a ja blby som to naštartoval a išiel von z garaže a až potom mi došlo že čo som urobil...

Auto si pekne rachotilo.Ale nebol problem naštartovať.

Ventily su zjavne OK,

Takze riesenie : napinaci mechanizmus dostane silnejsiu spruzinu aku tam je ( v skode som kupil novu sadu) ale tu spruzinu dam este silnejsiu..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...