Přejít na obsah

Kolísajú otáčky motora


bludyk

Doporučené příspěvky

Poradte mi-mám Fabču1.2,47kW,joy combi,2004-menil som EGR ventil,po výmene mi blbnú otáčky motora,keď idem a vyhodím rýcchlosť otáčky motora stúpajú a keď ostanem stáť,tak potom klesnú,zaujmavé-keď odpojím EGR ventil/konektor/,tak to nerobí-otáčky pekne klesnú.Bol som na diagnostike a tam to vypisovalo chybu vstrekov 1,2,3,povedali mi,že možu byť zlé vstreky,mám kúpiť nové vstrekovače?Mám aj splynovač,alebo može byť inde chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám presne taký istý typ auta ako ty Fabia Combi Joy/2004 117000km a tiež mám plyn,Lovato Easy Fast seq.Mne otáčky nestúpajú skôr naopak mi klesnú a vrátia sa naspäť.Stávalo sa mi že po natočení studeného motora mi po prepnutí do LPG motor zdochol,dal som si vymeniť vzd.filter,vyčistiť plynové vstreky,klapku,nastaviť systém odvtedy ok,až nato že sa mi rozsvecuje CHECK motra,no po niekoľkých štartoch zhasne a zasa zasvieti a zasazhasne.Na VAG-u chyba sporadická,16555 rada 1: systém odměřování paliva Systém příliš chudý.Koľko máš na tom nabehané?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradte mi-mám Fabču1.2,47kW,joy combi,2004-menil som EGR ventil,po výmene mi blbnú otáčky motora,keď idem a vyhodím rýcchlosť otáčky motora stúpajú a keď ostanem stáť,tak potom klesnú,zaujmavé-keď odpojím EGR ventil/konektor/,tak to nerobí-otáčky pekne klesnú.Bol som na diagnostike a tam to vypisovalo chybu vstrekov 1,2,3,povedali mi,že možu byť zlé vstreky,mám kúpiť nové vstrekovače?Mám aj splynovač,alebo može byť inde chyba?

a udělal jsi po výměně EGR jeho základní nastavení?

jestli jsem to dobře pochopil, tak máš auto i na LPG. Otáčky blbnou jen na plyn, či jen na BA, nebo obojí?

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robí to aj na plyn aj na benzín,a po výmene EGR ventilu som bol na diagnostike-nastavení.No tam to vypisovalo poruchu Streku 1.2.3,čo som písal na začiatku,ale ked odpojim ventil tak to ide O.K.len je vyššia spotreba a nema to ťah.A pri rýchlom pridaní plynu a pustení plynu mi zhasne motor.A CHECK mi stale svieti.Nabehané mám 92000km.

Editováno: , autor: bludyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...