Přejít na obsah

štítek s tlaky pneu 1.4 tdi


lett

Doporučené příspěvky

Zdravím vás všechny,

koupil jsem ojetou fabku (1.4 tdi, 55 kW) a moc rád bych se dostal k tomu štítku, co je v nádrži, kde jsou uvedené doporučené tlaky huštění pneu. Můj štítek je bohužel již totálně k nepřečtení...

Může mi prosím sem někdo hodit vyfocený štítek ze stejného typu vozu? Byl bych více než vděčný. Kdyby to byl moc velký problém, prosím alespoň o uvedení tlaků pro pneu 185/60 R14 na tento vůz. (stejně nechápu, proč to nemůže být uvedené i v manuálu... :-) )

Díky moc,

Lett

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Chtěl bych se ještě zeptat..

Já když nafoukám přední kola na 2,2 tak mám pocit že jsou vizuálně málo nahuštěné (měkké) a pokud se podívám na ostatní Fabie tak ty mají přední kola (vizuálně) tvrdý jako beton..

Všímli jste si toho taky? Nebo mě jen šálí zrak, nebo ostatní hustí na víc, nebo je prostě předek 1.4 TDi tak těžkej??

Díky za jakoukoliv reakci.

Lett

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diesel je těžší, ale tvůj "tříhrnek" zas né o tolik....já mám auto viz podpis a co si pamatuju, tak když jsem měl ještě 185/60 R14, tak přední pneu jsem hustil na 2.3-2.4.....ono dost záleží i na značce pneu ;) jestli se ti zdá, že při 2.2 jsou měkké, tak to přifoukni lehce víc, třebas na 2.3-2.4, uvidíš zda to bude ok (nejhorší co se může stát je, že se ti víc sjede střed pneu) ;) PS: jinak jestli hustíš na pumpě jako já, tak bacha, některý ty tlakoměry dost kecaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se ještě zeptat..

Já když nafoukám přední kola na 2,2 tak mám pocit že jsou vizuálně málo nahuštěné (měkké) a pokud se podívám na ostatní Fabie tak ty mají přední kola (vizuálně) tvrdý jako beton..

Všímli jste si toho taky? Nebo mě jen šálí zrak, nebo ostatní hustí na víc, nebo je prostě předek 1.4 TDi tak těžkej??

Díky za jakoukoliv reakci.

Lett

mám stejný pocit, ale myslím si, že zaleží na gumě. tak jsem je nafoukal na víc a je to lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...