Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

resite ruzne porovnani brzd (Brembo, Zimmermann, Ferodo, Ate) ale co srovnani s origo kotoucema a deskama? Zkousel nekdo porovnavat? Nebo proc vubec nezvazujete origo skodovacky brzdy?

ja měl před těma ATE Powerdisc origo kotouče i destičky.. a po cca 5 tisicích konec... a to jezdim úplně normálně, sice pořád po Praze kde se brzdí dost, ale zase z jakejch rychlostí ;)... tak už nevim co s těma brzdama :( ...

A jaký byl brzdný účinek?

no moc velkej rozdíl jsem mezi originálem a ATE nezaznamenal... možná že tolik nevadnou... Ale na normální ježdění stačej origo, jen kdyby vydržely víc jak 5 tis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začínám přemejšlet o brzdách z RS ... za kolik se to dá komplet tak pořídit?

Já už na tom pracuju! Já tu přestavbu budu mít celkem dost drahou. Musím vyměnit i těhlice! Ty máš tdi, určitě budeš mít taky takovej problem. Brzdiče z RS se shánějí dost špatně, já už je mám. Pak se přirav na to, že musíš přejít minimálně na 16ctky kola, který nemáš napsaný v TP. Já si na STK přezul ze 17ctek na 15 a hotovka. Ale s takto velkýma brzdama už to nepůjde!

ceny se pohybují:

těhlice z 1.8 turbo 3-4-tácy za pár

do nich nový ložiska od 1500,- /1 ks (já si je určitě vyměním)

kotouče 312 mm cca 3500 - 6000,-

desky cca 1500 - 6000,-

RS př. brzdiče od 3500,-

Tak co! Ještě do toho chceš jít??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začínám přemejšlet o brzdách z RS ... za kolik se to dá komplet tak pořídit?

Já už na tom pracuju! Já tu přestavbu budu mít celkem dost drahou. Musím vyměnit i těhlice! Ty máš tdi, určitě budeš mít taky takovej problem. Brzdiče z RS se shánějí dost špatně, já už je mám. Pak se přirav na to, že musíš přejít minimálně na 16ctky kola, který nemáš napsaný v TP. Já si na STK přezul ze 17ctek na 15 a hotovka. Ale s takto velkýma brzdama už to nepůjde!

ceny se pohybují:

těhlice z 1.8 turbo 3-4-tácy za pár

do nich nový ložiska od 1500,- /1 ks (já si je určitě vyměním)

kotouče 312 mm cca 3500 - 6000,-

desky cca 1500 - 6000,-

RS př. brzdiče od 3500,-

Tak co! Ještě do toho chceš jít??

16" ti snad do TP dodatečně zapíšou ne? Ja je mám i na zimu tak to neni problem.. ale ty ceny :kuk::angry: .... dneska jsem jel z MB a když si třeba ze 130 jen lehce přibrzdim tak se nedá udržet volant jak to kope :angry::angry: ... nevím jestli ty kotouče nezkusim vyreklamovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jedno, jestli budeš zapisovat 16 nebo jako já 17 palců! Jsou to stejný problémy! Ke kolům musíš mít typový list. Máš ho? Já teda ne! Ale už na tom pracuju!

Pokud ti pedál při brzdění "kope" do nohy, tak ty tvý kotouče už šli do kopřiv...

To, že se ti tak moc třese volant, to ale dělá jen jeden kotouč! Jen zjistit kterej. Musí se stejně stočit oba.

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jedno, jestli budeš zapisovat 16 nebo jako já 17 palců! Jsou to stejný problémy! Ke kolům musíš mít typový list. Máš ho? Já teda ne! Ale už na tom pracuju!

Pokud ti pedál při brzdění "kope" do nohy, tak ty tvý kotouče už šli do kopřiv...

To, že se ti tak moc třese volant, to ale dělá jen jeden kotouč! Jen zjistit kterej. Musí se stejně stočit oba.

novější octavie maj 16" v techničáku z výroby... těm starším to zapisujou dodatatečně, jen o to zažádat a myslim si že ke kolům nic mít nemusíš!

vim že to jsou kotouče, jenže jak jsem psal o pár řádek vejš.. po cca 3 tisících !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po 3 tisících km??? Tím hůř pro tebe! Mám ještě origo kotouče Ate. Je na nich 143 tkm. Taky mi jeden házel. Olízl mi je jemě nějakou desetinou na soustruhu + nový desky a hotovka! A že jim na takových kolech dávám zabrat, tak to si piš!!! Hulím je tak, že jsou někdy fialový. A vůbec se nekroutí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po 3 tisících km??? Tím hůř pro tebe! Mám ještě origo kotouče Ate. Je na nich 143 tkm. Taky mi jeden házel. Olízl mi je jemě nějakou desetinou na soustruhu + nový desky a hotovka! A že jim na takových kolech dávám zabrat, tak to si piš!!! Hulím je tak, že jsou někdy fialový. A vůbec se nekroutí...

proč hůř pro mě ? ... no ty máš taky benzín, lehčí motor a tam asi náprava a brzdy tak netrpěj... ale je to peklo no, zkusim vyreklamovat a uvidim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po 3 tisících km??? Tím hůř pro tebe! Mám ještě origo kotouče Ate. Je na nich 143 tkm. Taky mi jeden házel. Olízl mi je jemě nějakou desetinou na soustruhu + nový desky a hotovka! A že jim na takových kolech dávám zabrat, tak to si piš!!! Hulím je tak, že jsou někdy fialový. A vůbec se nekroutí...

proč hůř pro mě ? ... no ty máš taky benzín, lehčí motor a tam asi náprava a brzdy tak netrpěj... ale je to peklo no, zkusim vyreklamovat a uvidim..

Proč jsem napsal "tím hůř pro tebe"?

za 1. vůbec jsem to nemyslel zle. Jen to, že kotouče musí najet minimálně 50tkm.

za 2. kdybych já měl po 3 tkm problém s kotoučema, tak je prodejci okamžitě omlátím o hlavu. Chtěl bych prachy nazpět a šel si koupit jinou značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po 3 tisících km??? Tím hůř pro tebe! Mám ještě origo kotouče Ate. Je na nich 143 tkm. Taky mi jeden házel. Olízl mi je jemě nějakou desetinou na soustruhu + nový desky a hotovka! A že jim na takových kolech dávám zabrat, tak to si piš!!! Hulím je tak, že jsou někdy fialový. A vůbec se nekroutí...

proč hůř pro mě ? ... no ty máš taky benzín, lehčí motor a tam asi náprava a brzdy tak netrpěj... ale je to peklo no, zkusim vyreklamovat a uvidim..

Proč jsem napsal "tím hůř pro tebe"?

za 1. vůbec jsem to nemyslel zle. Jen to, že kotouče musí najet minimálně 50tkm.

za 2. kdybych já měl po 3 tkm problém s kotoučema, tak je prodejci okamžitě omlátím o hlavu. Chtěl bych prachy nazpět a šel si koupit jinou značku.

jo v pohode :t .. uz se chystam na reklamaci, jenze musim koupit jiny nez tyhle vyndam, auto potrebuju ... takze asi Brembo Max.. nebo obyc Brembo .. jen nevim jestli k nim necham ty desticky ATE co maj najeto 3 tisice nebo i ty koupim novy... desticky tezko vyreklamuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...