Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Jj,ty Max se dozadu nedelaji. Ty Easy checky maji jen takovy 2 dulky,jestli jsem to spravne pochopil,tak kazdy saha do jine hloubky. Podle toho,kolik je z tech 2 dulku jeste videt poznas,jak na tom jsou kotouce. Kdyz ten 1. zmizi,tak uz hlidat ten druhy. Kdyz ten se uz zbrousi do urovne se zbytkem kotouce a tudiz uz zadne dulky nejsou videt,je cas na nove.

Jinak rozlozeni brzdneho ucinku nevim presne,co si pod tim mam pedstavit,ale oproti tem puvodnim podotykam sjezdenym kotoucum a deskam je to docela dost znat....

Editováno: , autor: kocht
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ty mas koberec i v garazi?  lol

no hodil jsem ho jednou do garaze, ze ho vyhodim a jeste jsem se ktomu nedostal tak tam lezi roztazenej pod autem :smich:

Ty jo, jeste ze to nevidi moje auti, kdyz stoji chudinka vetsinu zivota na ulici :) Ale je to bomba, mit koberec i v garazi. Milan II tam ma treba i zaclonu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mas koberec i v garazi?  lol

no hodil jsem ho jednou do garaze, ze ho vyhodim a jeste jsem se ktomu nedostal tak tam lezi roztazenej pod autem :smich:

Ty jo, jeste ze to nevidi moje auti, kdyz stoji chudinka vetsinu zivota na ulici :) Ale je to bomba, mit koberec i v garazi. Milan II tam ma treba i zaclonu :palec2:

To je fakt, záclonu v garáži mám. Ale jak to tak sleduju, tak si tam musím dát ještě ten koberec! (abych náhodou nebyl pozadu) :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mas koberec i v garazi?  lol

no hodil jsem ho jednou do garaze, ze ho vyhodim a jeste jsem se ktomu nedostal tak tam lezi roztazenej pod autem :smich:

Ty jo, jeste ze to nevidi moje auti, kdyz stoji chudinka vetsinu zivota na ulici :) Ale je to bomba, mit koberec i v garazi. Milan II tam ma treba i zaclonu :palec2:

To je fakt, záclonu v garáži mám. Ale jak to tak sleduju, tak si tam musím dát ještě ten koberec! (abych náhodou nebyl pozadu) :t

Já mám v garáži taky koberec, ale smotaný a opřený o zeď a auto parkuju venku, před panelákem, protože garáž mám přes celé naše malé městečko... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaues... Řešim teď přední brzdy na RSu. Máte někdo zkušenosti s jinýma kotoučema a deskama než origo??? Volant mi už kope tak, že mi chvilkama hrozí vykloubení palce ;) Přemejšlel jsem o zimmermannech a deskách Ferodo Performance, ale cenovka je docela dost vysoká... Dost se to tu řeší, ale každej říká něco trochu jinýho pro různý auta, tak bych uvítal zkušenosti RSáků s jejich brzdama :) Díky všem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaues... Řešim teď přední brzdy na RSu. Máte někdo zkušenosti s jinýma kotoučema a deskama než origo??? Volant mi už kope tak, že mi chvilkama hrozí vykloubení palce ;) Přemejšlel jsem o zimmermannech a deskách Ferodo Performance, ale cenovka je docela dost vysoká... Dost se to tu řeší, ale každej říká něco trochu jinýho pro různý auta, tak bych uvítal zkušenosti RSáků s jejich brzdama :) Díky všem...

no tady moc lidí RSo nemá, a právě když už nevíme co s brzdama, ATE se kroutěj, Bremba občas taky tak koukáme po těch z RS ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaues... Řešim teď  přední brzdy na RSu. Máte někdo zkušenosti s jinýma kotoučema a deskama než origo??? Volant mi už kope tak, že mi chvilkama hrozí vykloubení palce ;) Přemejšlel jsem o zimmermannech a deskách Ferodo Performance, ale cenovka je docela dost vysoká... Dost se to tu řeší, ale každej říká něco trochu jinýho pro různý auta, tak bych uvítal zkušenosti RSáků s jejich brzdama :) Díky všem...

no tady moc lidí RSo nemá, a právě když už nevíme co s brzdama, ATE se kroutěj, Bremba občas taky tak koukáme po těch z RS ;)

Jj, toho jsem si všimnul a právě proto jsem to sem takhle vyhodil... Jak je vidět, tak si na zvlněný kotouče trpí asi všecny kokty :( Jestli se nikdo neozve, tak napíšu ježíškovi o zimmermanny a Feroda :D a když je ježíšek nepřinese (páč na ně asi nebude mít), tak dám origo a uvidim, jestli aspoň chvíli vydrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...