Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Kuči napsal:
Čaues... Řešim teď přední brzdy na RSu. Máte někdo zkušenosti s jinýma kotoučema a deskama než origo??? Dost se to tu řeší, ale každej říká něco trochu jinýho pro různý auta, tak bych uvítal zkušenosti RSáků s jejich brzdama :) Díky všem...

zdar Kuči,

možná tě potěší, že nejsi sám, koho tento problém zajímá! Moje RS brzdy jsou "zatím" ještě na ponku, ale taky řeším co za kotouče a co k nim za desky!!

PS: kdyby ježíšek nebyl škrt na prachy, napsal bych mu o tyto 330 mm brzdy...

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaues... Řešim teď  přední brzdy na RSu. Máte někdo zkušenosti s jinýma kotoučema a deskama než origo??? Dost se to tu řeší, ale každej říká něco trochu jinýho pro různý auta, tak bych uvítal zkušenosti RSáků s jejich brzdama :) Díky všem...

zdar Kuči,

možná tě potěší, že nejsi sám, koho tento problém zajímá! Moje RS brzdy jsou "zatím" ještě na ponku, ale taky řeším co za kotouče a co k nim za desky!!

PS: kdyby ježíšek nebyl škrt na prachy, napsal bych mu o tyto 330 mm brzdy...

Jj, to je libovka, jenže ježíšek je škrt! :disgust: Asi vyzkoušim zimmermanny s ferodama, snad nešlápnu vedle :unsure:

Editováno: , autor: Kuči
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak dlouho myslíte že je dobrý zlehka zajíždět brzdy a až potom bejt na ně přísnější B) ? Mám na těch Brembech MAX za tejden 600 km.. jednou jsem je teda pěkně zašláp když mi tam na dálnici vletěl nějakej AVIAtik bez blinkru, ale zakously se pěkně :p

A dobrý, nevybrujou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz se blizim k 5000 a porad oukej. Dneska jsem si po dlouhy dobre pujcil Pritelkyne oktavku se seriovkama a kdyz jsem si presedl zpatky,tak jsem si asi tak 10x malem rozbil hlavu o sklo,jak kousou,ted uz vim,ze se to neda srovnavat,je to uplne nekde jinde ty Bremba,fakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz se blizim k 5000 a porad oukej. Dneska jsem si po dlouhy dobre pujcil Pritelkyne oktavku se seriovkama a kdyz jsem si presedl zpatky,tak jsem si asi tak 10x malem rozbil hlavu o sklo,jak kousou,ted uz vim,ze se to neda srovnavat,je to uplne nekde jinde ty Bremba,fakt

Takže jsou ostřejší, jo? Ale jde s něma brzdit i jemně ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyz si zvyknes,tak samozrejme ano,ale pak nelez do auta s obycejnejma a zase zpatky,protoze je to znacnej rozdil,fakt. Dokud jsem jezdil jen s tema starejma a pak jsem koupil ty novy a musel jsem je zajet,tak mi to jako prislo,ze to brzdi lip,ale az teprve ted,kdyz jsem po tech 5000 sedl zpatky na normylni brzdy a zpatky,tak je to znat a to jako fakt dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky nemusíš vyvíjet takový tlak na pedál a tím pádem i na kotouče - by se nemusely vyhřát a pokroutit, ne?

A asi zatím nevíš jestli ty kotouče žerou víc destičky?

Jsem moc dotěrný-omluva, ale kotouče jsou u mně akutní a tvoje kombinace zatím vypadá nejlépe. Jo a cenofka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenofka byla nejak kolem 5000 predek a zadek tak ty 3500-4000,uz si to zase nepamatuju.....

ty desticky jsem nekontroloval,ale dobrej napad,dneska na to juknu,jak to vypada. Kazdopadne kdyby to vic zralo,tak za ten ucinek mi to stoji.nemate nekdo odhad,kolik tak vydrzi desticky prumerne km ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je taková pohoda když si člověk na dálnici přibrzdí a neklepe se volant... no ale aby nebyl úplnej klid, tak se mi zase začne dost klepat auto od cca 160 vejš :(.. při přidávání plynu se klepe trochu volant :angry: .. jeden problém se vyřeší, druhej objeví.. asi abych se nenudil ... kola jsou vyvážený... nemá něko zkušenost než založim nový téma ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, taky jsem dlouho řešil co zkusit za kotouče a desky, když origo dobrzdily.

Po špatné zkušenosti s HPR jsem nakonec skončil u Galfer Extreme, sice trošku ranec, ale snad budou super. Mám je tam pár kilometrů a spokojenost.

Taky uvažuju o Galferech, ale tyhle jsou už s plovoucím uložením viď? Je teď na ně akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...