Přejít na obsah

Pneumatiky


Liboro

Doporučené příspěvky

Eagle F1, ted mam Dunlop SP sport maxx, obe gumy jsou supr, ty eagly mi prijdou o chlup lepsi, hlavne na vode je to super.

jinak co se tyce rozmeru 195/65/15 tak dle me je skoro jedno, jakou gumu na tohle nazujete, rozdily budou neznatelny(krom teda nejakych suntu z tesca apod)

Já právě chci na příští sezónu prubnout ty Eagle F1. Dunlup jsou super, ale změna je zivot... měl jsem strach co F1 na vodě, ale když říkáš ze voda dorý tak do toho asi půjdu. Co výdrž v porovnání s Dunlop???

Každopádně mi na auto už nikdy nemí nějaký mrd*y!!! Nkdy bych nevěril jaký je to rozdíl!!! Holt když chce někdo ušetřit.... :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel puvodne Dunlop Sport 02 nebo co to bylo, ty se sjizdely uplne stejne jako ty eagly, tzn docela dost, na ani jednech jsem ja ani tata nenajel vic jak 25tis, ale to je u tehle gum normalni. a F1 na vode jsou fakt naprosto v pohode, lepsi jsem na vode nemel...

jak rikas, na gumach se nesmi setrit, ale pokud se resi "normalni" rozmery tak rozdily poznas az v naprosto vyhrocenych situacich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eagle F1, ted mam Dunlop SP sport maxx, obe gumy jsou supr, ty eagly mi prijdou o chlup lepsi, hlavne na vode je to super.

jinak co se tyce rozmeru 195/65/15 tak dle me je skoro jedno, jakou gumu na tohle nazujete, rozdily budou neznatelny(krom teda nejakych suntu z tesca apod)

Já právě chci na příští sezónu prubnout ty Eagle F1. Dunlup jsou super, ale změna je zivot... měl jsem strach co F1 na vodě, ale když říkáš ze voda dorý tak do toho asi půjdu. Co výdrž v porovnání s Dunlop???

Každopádně mi na auto už nikdy nemí nějaký mrd*y!!! Nkdy bych nevěril jaký je to rozdíl!!! Holt když chce někdo ušetřit.... :doh

TAky jsem letos zkusil ty Eagle F1 a na vodě fakt perfektní, zatím jsem na nich najel 10tkm a nejeví známky ojetí a vůbec nejsou hlučný (rozm205x55xR16) a na autě vypadí :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..hledám good gumu pro 215/45/17 teď mám Yokohamy a jsou fakt hlučný, proto půjdu do osvědčené značky, asi to vypadápodle Vašich reakcí na eagle F1 nebo Dunlopy SP sport maxy, ale ty nemají moc dobré testy co se týče hluku.

B)

At´mi nikdo neříká, že není guma, která sedí perfekt a nehučí...... :o

Na čem jezdí BMW, Medvěd a pod., neříkejte, že neřeší hukot od gum?

A to mám ropáka a vadí mi to...

:076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..hledám good gumu pro 215/45/17 teď mám Yokohamy a jsou fakt hlučný, proto půjdu do osvědčené značky, asi to vypadápodle Vašich reakcí na eagle F1 nebo Dunlopy SP sport maxy, ale ty nemají moc dobré testy  co se týče hluku.

B)

At´mi nikdo neříká, že není guma, která sedí perfekt a nehučí...... :o

Na čem jezdí BMW, Medvěd a pod., neříkejte, že neřeší hukot od gum?

A to mám ropáka a vadí mi to...

:076

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...ndpost&p=215774

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..hledám good gumu pro 215/45/17 teď mám Yokohamy a jsou fakt hlučný, proto půjdu do osvědčené značky, asi to vypadápodle Vašich reakcí na eagle F1 nebo Dunlopy SP sport maxy, ale ty nemají moc dobré testy co se týče hluku.

B)

At´mi nikdo neříká, že není guma, která sedí perfekt a nehučí...... :o

Na čem jezdí BMW, Medvěd a pod., neříkejte, že neřeší hukot od gum?

A to mám ropáka a vadí mi to...

:076

kdyz ma pozadovany jizdni vlastnosti, tak at treba huci, me to nevadi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Mel jsem na 15" Michelin Pilot Primacy a byl jsem z nich nadseny... Na mokru v zatackach super, na suchu take super a hlavni to, ze po najeti 30000 trosku ostrejsi jizdy do zatacek mel vzorek jeste stale 4-5mm... Takze ja mohu doporucit tyto, cena vyssi, ale stalo to za to! ;)

A jak je to s hlučností těch Michelinů ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem na 15" Michelin Pilot Primacy a byl jsem z nich nadseny... Na mokru v zatackach super, na suchu take super a hlavni to, ze po najeti 30000 trosku ostrejsi jizdy do zatacek mel vzorek jeste stale 4-5mm... Takze ja mohu doporucit tyto, cena vyssi, ale stalo to za to! ;)

A jak je to s hlučností těch Michelinů ?

Zadne jsem si ani nevsiml, mlcely jako hrob! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
..hledám good gumu pro 215/45/17 teď mám Yokohamy a jsou fakt hlučný, proto půjdu do osvědčené značky, asi to vypadápodle Vašich reakcí na eagle F1 nebo Dunlopy SP sport maxy, ale ty nemají moc dobré testy co se týče hluku.

B)

At´mi nikdo neříká, že není guma, která sedí perfekt a nehučí...... :o

Na čem jezdí BMW, Medvěd a pod., neříkejte, že neřeší hukot od gum?

A to mám ropáka a vadí mi to...

:076

Co Pirelli Pzero Nero ? Mam je presne jak pises v 215/45/R17 a hluk je fpohode !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted zajizdim Pirelli PZero Nero 215/45 91Y R17

zatim se me zdaji dobre i v testech jsou mezi spickou a za ty penize neni co resit ;)

http://pneunet.cz/index.php?sekce=pneu_info&ID=2517&m

Ale jo, trojka za 17-ku jde, cekal jsem ze stoji vice! ;)

Voni taky stoji delako vice, doporucena cena je 5430,-kc kus :o

Ale prave ze se daji sehnat za pekne penize ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Staci citat trocha vyssie. je o tom pisane na predoslej stranke.

Velmi starostlivo som zvazoval pomer cena / vykon. Dostal som odpoved: GoodYear Excellence. Pneu dostali vysoke hodnotenie nemeckeho motoristickeho casopisu. Samozrejme moze tam byt zajuatost. Ja som si ich naprik tomu kupil u Vas v CR (super cena). Kupil som si ekvivalent rozmeru 195/65-15 a to rozmer 205/60-15. S pneu som mimoriadne spokojny, nehucia su mimoriadne tiche az som neveril vlastnym usiam, co sa vody tyka som vletel pravou stranou v rychlosti cca 90km do mlaky a s autom to max. troch heglo (odpor vody) aquaplaning ziadny. No proste parada. Z osobnej skusenosti mozem vrele doporucit.

Cena za Goodyear Excellence 205/60-15: 2347 Sk/ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na přední pneu hrboly přes nápisy na boku(ne moc velké), běhoun je ok.

Mohu s tím jezdit ? Dát ji dozadu, nebo urychlňě vzměnit ?

Rozhodne by som tie bubliny neriskoval, ak nemas moznost kupit hned ine pneu, tak ich daj aspon dozadu.

Právě že ráno vyjíždíme na dovču - 1500km, tak to ráno hodím dozadu a popř. na Slovensku koupím novou.

Jo a ta guma je stará týden a má najeto 800km.

Je to Goodyeaar Excellence.

Jinak jsou fakt tiché a komfortní, snad to byl jen ojedinělý zmetek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na přední pneu hrboly přes nápisy na boku(ne moc velké), běhoun je ok.

Mohu s tím jezdit ? Dát ji dozadu, nebo urychlňě vzměnit ?

Rozhodne by som tie bubliny neriskoval, ak nemas moznost kupit hned ine pneu, tak ich daj aspon dozadu.

Právě že ráno vyjíždíme na dovču - 1500km, tak to ráno hodím dozadu a popř. na Slovensku koupím novou.

Jo a ta guma je stará týden a má najeto 800km.

Je to Goodyeaar Excellence.

Jinak jsou fakt tiché a komfortní, snad to byl jen ojedinělý zmetek.

REKLAMOVAT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky.No já koupil před dvěma měsíci autí v D a má MICHELIN PILOT HX MXM 205/55R16 W 91 a jsou úplně super (MICHELIN PILOT-HX-MXM).Tiché bezvadně seději. Vzadu jsou 3 měsíce staré ale ve předu jsou smetený tak na 80%.Nechci je dávat do zadu,ale letos to na nich odjet a příští rok kupit nové.Co myslíte mám koupit ty samé nebo jiné.Díky :unsure:

post-27-1156104061.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...