Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Nemá niekto skúsenosť na O 1,6 AKL pri zaradenom 4 prevodovom stupni je vysoká spotreba/cez 10l/ a divné trasenie motora. Na diagnostike nie je žiadna závada. Trasenie nie je nejak výrazné no predtým to nebolo. A divné,že je iba na 4 pr. stupni.Stretol sa už niekto s tým?

Robí to pri 50-60Km/h a keď tam dám 5ku tak len pri pridávaní. A ešte taká jedna vec, keď pustím úplne plyn tak normálne by mala spotreba skočiť na 0 ale takto ukazuje pp nejaké 3l.

Prohlédni případně vyměň základní věci, jako je zapalování, svíčky, lambdasonda, čidlo teploty, filtr vzduchu... Nemusí to být tím, ale aspoň budeš vědět, že to máš v pořádku :)

co říká VAG ? že by špatná lambda ?

  • Autor

Na Vagu nič nieje aj merané hodnoty sú OK.. Natankoval som shel power trochu sa zlepšio.Zajtra pozriem termostat a čidlo lebo ručička sa nedostane do stredu teplomeru. tak je možné že tam je pes zakopaný:)

Dúfam,že to nebude slávna prevodovka DUUlol

tak to bych řekl, že to bude čidlo teploty chladící kapaliny na motoru...

možná jak říkáš i termostat, že by byl pořád otevřený, takže by se motor neohřál a tím pádem spotřeba vyšší...

Upraveno od HanyZ

  • 2 týdny později...
  • Autor

Termostat som vymenil a teplota je teraz OK. :palec2: no vybrácie chvílu sú a potom zasa nie. Všimol som si že plynové lanko je nejaké volné cca 0,5cm až potom zaberie Môže to mať súvis? Deje sa to od tých velkých mrazov žeby niekde vyskočil bowden?

může být vyskočené, nebo někde přimrzlé... na rampu a kouknout...

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.