Jump to content

Citigo / 7 - Pákové ústrojí

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic

• Aktuální příspěvky

• V jinych otackach skubnuti taky je? popr do 1800 nebo 2300 a vice? Problem muze byt v tom zapnuti turba na plno.   @Stanislav Mačák Lip bude kdyz budes davat maxxmotion od omv. Nejlip kazdou nadrz.
    • Sorry, použil jsem ji na pravou stranu a pak zlikvidoval. Stejně neseděla, látka je pružná. Obrys jsem dělal na lícovou stranu nožíkem, bylo to vidět - a pak stříhal, stříhal, stříhal.
    • No, zcela zjevne jim to auto ted v kratkem case vratil uz i nejaky dalsi zakaznik, tedy neni nic tezkeho nechat se nachytat... Pri te prvni navsteve mistniho servisu jsem byl dost otraveny uz z chybejiciho automatu, protoze jsem vedel, ze cenu v Ackach mi za to uz nikdo zpetne nesnizi - bohuzel pri prevzeti na jeho testovani nedoslo. Ptal jsem se cloveka se kterym jsem o tom mluvil (v servisu), zda by mi mohli stav toho auta alespon vizualne proverit - dostalo se mi odpovedi, ze to nebude nutne a ze se uvidime az jak si auto rekne o servisku.... Kdyz jsem do toho sameho servisu pak zajel podruhe s dotazem zda by mi mohli rici co je zac ten kabel v motoru, tak jsem nastesti uz jednal s jinym clovekem a ten mel na stav vozidla mnohem radikalnejsi nazor.   Tim, ze v Ackach odebrali z popisu auta i informaci o zaruce a o parkovacim automatu, tak verim, ze dalsi stastlivec uz si tu Oktavku zrejme ponecha.
    • jo bež do toho za těch 50 tisíc poznáš rozdíl jen při opakovaném brzdění z vysokých rychlostí, ale bude to cool. Jinak věř tomu že origo brzdy neutaviš ani na horských klesáních , nikdy jsme to nedokázali.   Hlavně počítej se ztrátou komfortu, větší neodpružená hmota. Ještě to chceš? 😂
    • ¨Ahoj povedlo se ti to vyřešit?čím to bylo ?Děkuju za informaci   
  • Create New...