Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Citigo / 7 - Pákové ústrojí

0 témat v tomto fóru

V tomto fóru zatím není žádné téma.

• Aktuální příspěvky

• Prosím o radu. Mám citigo rok výroby 2017. Koupila jsem originální držák na mobil, který se doporučuje pro auta od 8/2016 , viz obrazek, který se zacvakne do přístrojové desky po odebrání krytky na. Bohužel mi krytka nejde odebrat. Je možné že by deska byla v celku i s mrizkou, ktera je za ni a nebyla tak možnost drzak zacvaknout ? Omlouvám se za hloupý dotaz, byl to dárek a nyní nevím co s tím.  Dekuji
      • A ještě jedna z dálnice. V té hnědé metle to vypadá dobře!
      • Návrat GreenLine :D     
      • Mám stejné zkušenosti, v létě jsem baterii nabil a odpojil konektor a dobíjelo to skoro konstantním napětím od 14,3V až 14,5V max., takže rekuperace vyřazena. Teď přes zimu jsem konektor nacvaknul vymazal chyby, deaktivoval Start/Stop přes Caristu a dobíjí to 14.9V. Nejhorší je když někde stojím se zapnutým zapalováním to voltmetr v autě ukazuje i 11,7V, pak při jízdě nabíjí nejakou dobu 14,3V, pak to vyleze znovu na 14,8V až 14,9V a když přijdu třeba po dvou dnech k autu zastrčím volmetr, ukazuje 12,5V. Škoda Fabia 1.2 TSI.
      • No to by mě taky zajímalo, co je to za verzi. Ta premiérová s prodlouženým sklem má jen decentní "kachní blánu" mezi horním spoilerem a bokem skla, což vypadá o dost líp.