Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Zdravím, možná se to tady už řešilo ale mám dotaz ohledně kolísání teploty vody v motoru. Máme Octavii combi r. 2014 1.6 tdi 77kw a pozoruji poslední dva měsíce, že se nepravidelně zvyšuje teplota. Nedělá to vždy ale tento víkend jsem jel za rodinou nějakých 150 km a vždy po startu když se motor zahrál chvíli držek 90 stupňů C a pak začala teplota lést výš, při cestě domů až na 120 stupnu C. Po zvolnění jízdy, začne teplota klesat k 90 a už tak zůstane a po zbytek cesty se nehýbe. Auto má najeto 86xxx km a po přečtení pár příspěvků to dávám za vinu nejspíš vodní pumpě ale rád bych slyšel názor i od jiných lidí než auto povezu do servisu 
    • Nejnovější mapy 2020 V12 West a V12 East pro Amundsen/RNS310    MAPY 2020 V12 West / East   Prosím pište mi na email uvedený v inzerátu, mám neustále plnou schránku s poštou. Děkuji za pochopení.
    • Nejnovější mapy 2020 V12 West a V12 East pro Amundsen/RNS310  MAPY 2020 V12 West / East     Prosím pokud něco potřebujete, pište mi na email uvedený v inzerátu, mám neustále plnou schránku s poštou. Děkuji za pochopení.  
    • Upřímně, jak ji denně potkávám, mám pár postřehů: Všední šedá myš, nevyznat se v tom, nepoznám, že je to nový model Překvapivě úzká (na dnešní poměry) Boční linie vesměs na pohled podobné s jakoukoli jinou Octávkou Zadek zvláštní, něco mezi Škodovkou a Toyotou, moc se mi to nelíbí (hlavně ten zvláštní úhel sklonu u RZ) Když stála vedle "čtyřočky", kterou celkem nemohu vystát, překvapen svými pocity jsem musel konstatovat, že designově "čtyřočko" dávalo větší smysl.. Je to jen subjektivní hodnocení  
    • Nejnovější mapy 2020 V12 West a V12 East pro Amundsen/RNS310  MAPY 2020 V12 West / East     Prosím pokud něco potřebujete, pište mi na email uvedený v inzerátu, mám neustále plnou schránku s poštou. Děkuji za pochopení.
  • Create New...