Přejít na obsah

PARKOVACIE SENZORY


PROCHY603

Doporučené příspěvky

Taky přemýšlím nad tím, že bych si parkovacího asistenta pořídil. Ale mám trochu dilema, jestli si mám koupit s displejem, nebo bez a spoléhat se jen na akustický signály. Je pravda, že nevím kam bych ten displej v autě dal. Máte někdo asistenta bez displeje? Jak se vám s tím parkuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přemýšlím nad tím, že bych si parkovacího asistenta pořídil. Ale mám trochu dilema, jestli si mám koupit s displejem, nebo bez a spoléhat se jen na akustický signály. Je pravda, že nevím kam bych ten displej v autě dal. Máte někdo asistenta bez displeje? Jak se vám s tím parkuje?

moj nazor je ze akusticka signalizacia staci, ved to ma byt len pomoc pri odhade vzdialenosti za autom, alebo na odhalenie nahodnych predmetov za autom. ved aj napriek asistentovi, treba mat oci otvorene a necumet pri cuvani na display ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přemýšlím nad tím, že bych si parkovacího asistenta pořídil. Ale mám trochu dilema, jestli si mám koupit s displejem, nebo bez a spoléhat se jen na akustický signály. Je pravda, že nevím kam bych ten displej v autě dal. Máte někdo asistenta bez displeje? Jak se vám s tím parkuje?

moj nazor je ze akusticka signalizacia staci, ved to ma byt len pomoc pri odhade vzdialenosti za autom, alebo na odhalenie nahodnych predmetov za autom. ved aj napriek asistentovi, treba mat oci otvorene a necumet pri cuvani na display ;)

CAU TUNAK. TEN DISPLEJ TI UKAZUJE VZDIALENOST OD PREKAZKY V CENTIMETROCH JAK PRAVU TAK AJ LAVU STRANU ZA AUTOM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přemýšlím nad tím, že bych si parkovacího asistenta pořídil. Ale mám trochu dilema, jestli si mám koupit s displejem, nebo bez a spoléhat se jen na akustický signály. Je pravda, že nevím kam bych ten displej v autě dal. Máte někdo asistenta bez displeje? Jak se vám s tím parkuje?

moj nazor je ze akusticka signalizacia staci, ved to ma byt len pomoc pri odhade vzdialenosti za autom, alebo na odhalenie nahodnych predmetov za autom. ved aj napriek asistentovi, treba mat oci otvorene a necumet pri cuvani na display ;)

CAU TUNAK. TEN DISPLEJ TI UKAZUJE VZDIALENOST OD PREKAZKY V CENTIMETROCH JAK PRAVU TAK AJ LAVU STRANU ZA AUTOM

Zdravim,souhlasim s tunakem staci ta akusticka nebudu cumet dozadu a jeste pokukovat po displeji!Jestli budu stat od odbrubniku 10 nebo 15 cm mi je jedno! ;) A kdyz si to s tou akustickou vychytas tak podle toho pipani vis kolik cm jeste mas!Muj osobni nazor.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám senzory bez displeje a akustika bohate stačí.Ted jen přemýšlím jak napojit stlumení rádia při zařazení spátečky aby bylo to pípání lépe slyšet.

ja mam ten pipak v B stlpiku skoro vo vyske hlavy a je to pocut dobre. ak chces, tak snad vsetky radia maju externe ovladanie MUTE, to by sa dalo vyuzit. chce to male "udelatko" aby parkovaci asistent MUTE aktivoval. myslim ze mute je aktivne ak sa ten vstup uzemni. viac informacii je urcite v manualu radia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám senzory bez displeje a akustika bohate stačí.Ted jen přemýšlím jak napojit stlumení rádia při zařazení spátečky aby bylo to pípání lépe slyšet.

ja mam ten pipak v B stlpiku skoro vo vyske hlavy a je to pocut dobre. ak chces, tak snad vsetky radia maju externe ovladanie MUTE, to by sa dalo vyuzit. chce to male "udelatko" aby parkovaci asistent MUTE aktivoval. myslim ze mute je aktivne ak sa ten vstup uzemni. viac informacii je urcite v manualu radia.

Jo jo,tak nejak to plánuju udelat, ale ješte sem se k tomu vúbec nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přemýšlím nad tím, že bych si parkovacího asistenta pořídil. Ale mám trochu dilema, jestli si mám koupit s displejem, nebo bez a spoléhat se jen na akustický signály. Je pravda, že nevím kam bych ten displej v autě dal. Máte někdo asistenta bez displeje? Jak se vám s tím parkuje?

Mám perkovacího asistenta bez displeje a zatím dobrý, zvikám si na něj, mám octávku teprve týden, dřív jsem měl felicii. Jinak asisten super věc! myslím že pro ženské asi nej!!!! lol No možná ten displey by taky nebyl marnej ale kam ho dát že!!!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Portman BS 400 s pípákem a je to tak, jak partya píše. Koukám do zp.zrcátek a couvám. Jinak je to jedna s nejlepších investicí, jakou jsem do auta udělal, bo je to parádička a zacouvám i tam, kde bych předtím ani nepomyslel :palec2:

Sice mám PS 037,ale jinak naprosto souhlasím.

post-2967-1181245647_thumb.jpg

post-2967-1181245653_thumb.jpg

post-2967-1181245673_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...