Přejít na obsah

Domontování dálkového ovládání


Miki.28

Doporučené příspěvky

Zdravím doufám že to sem patří jestli ne omlouvám se.Mam Fabii rok výroby 2004 a když sem ji kupoval nechtělo se mi dávat 8000Kč za dalkové v klíči na centrální zamykaní.Ale doba se mění a teď bych to potřeboval ale určitě to nepotřebuju v klíči stojí to balík stačí mi jako klíčenka měl sem to u favorita a spokojenost.Tak se ptám jestli to jde a za kolik.Dík moc lidi předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluciii - mam dotaz,zda produkt v odkazu bude fungovat i k centralnimu zamykani,ktere neni original skoda,ale dodelavane dodatecne .. navic tam mam ted dalku,ktera je dodelana az ted a jelikoz jsem nemel central origo tak je tam dodelane dalkove ovladani pro model skoda felicia .. chtel bych ty "vystrelovaky" .. :unsure:

kodo s tim ma zkusenosti,poradte prosim ..

diky .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluciii - mam dotaz,zda produkt v odkazu bude fungovat i k centralnimu zamykani,ktere neni original skoda,ale dodelavane dodatecne .. navic tam mam ted dalku,ktera je dodelana az ted a jelikoz jsem nemel central origo tak je tam dodelane dalkove ovladani pro model skoda felicia .. chtel bych ty "vystrelovaky" .. :unsure:

kodo s tim ma zkusenosti,poradte prosim ..

diky .. ;)

Už jsem to dělal xxxx krát,když jsi to koupíš tak ti jí napojim nebo vyměnim místo tý původní jednotky na centál co tam máš jsem z Prahy a bylo by to za lidovou cenu 200 + flašku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluciii - mam dotaz,zda produkt v odkazu bude fungovat i k centralnimu zamykani,ktere neni original skoda,ale dodelavane dodatecne .. navic tam mam ted dalku,ktera je dodelana az ted a jelikoz jsem nemel central origo tak je tam dodelane dalkove ovladani pro model skoda felicia .. chtel bych ty "vystrelovaky" .. :unsure:

kodo s tim ma zkusenosti,poradte prosim ..

diky .. ;)

Už jsem to dělal xxxx krát,když jsi to koupíš tak ti jí napojim nebo vyměnim místo tý původní jednotky na centál co tam máš jsem z Prahy a bylo by to za lidovou cenu 200 + flašku

psal jsem ti PM .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluciii - mam dotaz,zda produkt v odkazu bude fungovat i k centralnimu zamykani,ktere neni original skoda,ale dodelavane dodatecne .. navic tam mam ted dalku,ktera je dodelana az ted a jelikoz jsem nemel central origo tak je tam dodelane dalkove ovladani pro model skoda felicia .. chtel bych ty "vystrelovaky" .. :unsure:

kodo s tim ma zkusenosti,poradte prosim ..

diky .. ;)

Už jsem to dělal xxxx krát,když jsi to koupíš tak ti jí napojim nebo vyměnim místo tý původní jednotky na centál co tam máš jsem z Prahy a bylo by to za lidovou cenu 200 + flašku

psal jsem ti PM .. ;)

Tak se ozvi už jsem ti odpověděl a zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Musim rici ze jsem dnes namontoival ten RY key a super kdyztak mam i navoid primo na fabku zapojeni na 30minut a faka to good!

Ahoj uvazuji o koupi DO central uz mam orginal, mohl by mi nekdo kdo uz delal montaz DO RJ CZ KEY napsat postup ( pro blbe) jak , kde a co napojit a rozebrat? Nechtel bych nic pajet na puvodni draty , ale do svorkovnic. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi tak sem si to nechal udělat ve škodovce origo za 2400Kč.Jinak omlouvám se že sem tady přihlášen jako KINGMIKI a předtím Miki.27 sem si nemohl zaboha spomenout na heslo tak sem to řešil novou registraci nu což stáří no...

a jaky jsi dostal ovladani? muzes sem dat foto? a co vsechno ta montaz obnasi?

diky

Editováno: , autor: soviska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...