Přejít na obsah

Domontování dálkového ovládání


Miki.28

Doporučené příspěvky

Prerdem diky za odpoved, rikas za cenu cca 1000kč origo neobrobeny vystrelovak(y) i s ridici jednotkou? to se mi zda cenove nemozne? mam Fabii comfort s centralem na klicek. Popripade jestli vite kdo to tu na foru nabizi? jsem tu hledal a nenasel.. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Dobrý den chtěl bych se zeptat co obnáší montáž DO k centrálnímu zamykání. Mám Fabii r.v. 2003 výbava classic plus. Zajímalo by mě co vše bude potřeba namontovat popř. vyměnit, aby byla možná instalace DO, kolik peněz by to obnášelo. Škoda nabízí nějaké DO jako originální příslušenství, ale jako ovladače jsou použity krabičky, ovládání bych chtěl mít přímo v klíčku (nemusí být zrovná sklopný, ikdyž by nevadil:) ). Díky za odpovědi a přeji hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

připojení dálky je otázka hodinky ademikací impulz a zamikací impulz je přes kosru a mám tušení že odemikací je přes R180ohmů,připojení je v levém sloupku v konektoru dveří spolujezdce blinkry zapojíš na spínač výstražných světel u fabie je to uplně v pohodě pár sem jich už dělal co se týče ovládání od škody je zbytečně drahé jako vše.dělal sem to z modulem cz do je ná stránce http://www.levnealarmy.cz/kategorie.php?id_kategorie=27 a je celkem solidní má i další funkce jako třeba dojezdy oken po zamknutí atd.měl sem v rukách i to DO se sklopným klíčem a oproti škodováckým vystřelovacím klíčům je to levná fraška asi bych to na autě nechtěl klíče se rozdělávají no prostě je to šrot a navíc ovladač vypadá podstatně hůř než na tom obrázku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DO jedine origo. Pokud mas originalni central, je to otazka par korun. Musis koupit sadu sklopnych klicu vcetne zamku a komfortni jednotku s pripravou na DO. Pak uz se jen vymeni komfortka, prizpusobi se klice a vymeni se zamky a vsechno slape jako kdyby to vyjelo z fabriky. Jakekoli neorigo reseni je konkretne pro me neprijatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DO jedine origo. Pokud mas originalni central, je to otazka par korun

Martinoslav - toto mne zaujalo. Osobně mám originál centrál i s originál dálkou. Ale mám ovládání dvěma tlačítky na klíčích a tak jsem se zajímal, kolik by stálo dokoupit a přizpůsobit jeden "zlamovací" klíč. Bylo mi odpovězeno cituji "Cena zlamovacího klíčku je 3.645,- Kč s DPH". A teď najednou od Tebe čtu, že sada sklopných klíčů i se zámky a jinou komfortní jednotkou je otázka pár korun. Jak to tedy je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo je origo ale ta cena nebude pravda cena sklopných klíčů včetně zámků na inzerát je kolem 2000kč+komfortka kdyš to koupíš moc levně tak cena bude 2500-3000kč tak si myslím že rozdíl je výrazný Za 1000kč tak koupíš 1 sklopný klíč bez nakódovaného imo. to je řešení dle ceny ale jinak jak píše kolega šel bych do origo ale záleží na penězích a ty peníze navíc tě přinesou jen sklopné klíče jinak komfort je stejný-plovoucí kódy a neorigo reaguje na podstatně větší vzdálenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak moc se ceny zmenily, ale co jsem sledoval, tak se pohybuji stale plus minus stejne. Tzn. 1000 Kc za sadu zamku a 500 Kc za komfortku. V annonci jsem ty sady klicu dokonce videl i levnejsi.

Pravda, pravda - já jsem před rokem kupoval dva vystřelováky + comfortku za 500 B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Omlouvam se Markovi za OT ,ale mam take dotaz ohledne centralu a nechci zakladat new tema ..

Jde o to,ze mam moznost koupit komplet elektricka okna do prednich dveri vcetne komfortni jednotky .. K tomu mam moznost mit i origo centralni zamykani vcetne zamku ..

Ted me zajima,zda je mozne to namontovat myslim ten central ke me do auta,nasledne dokoupit sadu vystrelovaku a splnit si tak veliky sen v podobe vystrelovacich klicu .. ???

Dekuji za info a odpovedi ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...