Přejít na obsah

Kola


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Prosím nekamenujte mě, že už to tu bylo stokrát, kdyžtak mi to smažte... :)

Potřebuju poradit, pořád zvažuju, jestli na Octu koupit 17" nebo 18". Mám snížený podvozek o 35mm a je i o hodně tvrdší....

17" + nižší hmotnost

+ nižší cena (kola i pneu)

+ menší tvrdost

- ovšem horší vzhled

18" + super vzhled

- horší hmotnost, tvrdost a cena je taky děsná

+ prostě 18ky jsou 18ky :D

Nevím, jestli by to mělo vliv na rychlost nebo zrychlení, pokud bych měl stejnou šířku pneu i celkový průměr kola, chápu že něco udělá celková hmotnost....

Napište mi prosím nějaké plusy nebo mínusy navíc co by mi pomohlo se rozhodnout :) samozřejmě třeba i osobní zkušenosti.

Moc děkuju -_-

Editováno: , autor: Speedy20V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne sem ted taky poridil 18" na ORS a vsichni mi rikaj,ze sem magor, ze to bude tvrdy jak krava. Nemyslim,ze to bude takova hruza...Zalezi,jak auto moc pouzivas a kde jezdis. A taky zalezi co mas za motor,ale tech par kilo podle me nemuze byt tak znat na vykonu..

Z me predchozi vety tedy vyplyva,ze se priklanim k 18".. :D-_-

jinak pokud budes hledat,tak myslim,ze najdes i 18" za cenu,jako se prodavaji 17"...Dej vedet,jak jsi se rozhodl.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1.8T, teoreticky by tam mohlo být 200 koníků, ale nebudu to tvrdit, protože mě za to bude hned každej chytat... :)

Ta cena není až tak rozhodující u těch kol, je pravda, že jsem je viděl za velice srovnatelnou cenu, ale ty pneumatiky už tak ne :)

A s tím zapsaním, jestli mi tam nezapíšou 18" nebo 17" to už mi bude jedno, nedělám si moc velké šance :)

Editováno: , autor: Speedy20V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JasteR: jezdím s ním denně 100km do práce, co mi tím chceš říct? :)

To si odpovez sam :) , znam koktu s HPckama na R18 a mlada s nim ani nechce jezdit, obzvlast na tankodromu v nasem okrese...

..ale auto ma pro zabavu pres vejkendy, do prace ma sluzebku s R15 ;)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JasteR: jezdím s ním denně 100km do práce, co mi tím chceš říct? :)

To si odpovez sam :) , znam koktu s HPckama na R18 a mlada s nim ani nechce jezdit, obzvlast na tankodromu v nasem okrese...

..ale auto ma pro zabavu pres vejkendy, do prace ma sluzebku s R15 ;)

No já už takto mám tvrdý tlumiče jako prase, jistý pan Krysarr, by vám k tomu mohl říct své :D

k tomu snížený podvozek, takže si ani netroufám tipovat co mi bude dělat guma vysoká 40mm .... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JasteR: jezdím s ním denně 100km do práce, co mi tím chceš říct? :)

To si odpovez sam :) , znam koktu s HPckama na R18 a mlada s nim ani nechce jezdit, obzvlast na tankodromu v nasem okrese...

..ale auto ma pro zabavu pres vejkendy, do prace ma sluzebku s R15 ;)

No já už takto mám tvrdý tlumiče jako prase, jistý pan Krysarr, by vám k tomu mohl říct své :D

k tomu snížený podvozek, takže si ani netroufám tipovat co mi bude dělat guma vysoká 40mm .... :)

Tak to bych s tebou na R18 nechtel jezdit do prace :Dlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1.8T, teoreticky by tam mohlo být 200 koníků, ale nebudu to tvrdit, protože mě za to bude hned každej chytat... :)

Ta cena není až tak rozhodující u těch kol, je pravda, že jsem je viděl za velice srovnatelnou cenu, ale ty pneumatiky už tak ne :)

A s tím zapsaním, jestli mi tam nezapíšou 18" nebo 17" to už mi bude jedno, nedělám si moc velké šance :)

:smich: to ti nevadí že je nebudeš mít zapsaný ? Jezdíš 100km za den ,počkej až tě chytěj to bude mazec lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JasteR: jezdím s ním denně 100km do práce, co mi tím chceš říct? :)

To si odpovez sam :) , znam koktu s HPckama na R18 a mlada s nim ani nechce jezdit, obzvlast na tankodromu v nasem okrese...

..ale auto ma pro zabavu pres vejkendy, do prace ma sluzebku s R15 ;)

No já už takto mám tvrdý tlumiče jako prase, jistý pan Krysarr, by vám k tomu mohl říct své :D

k tomu snížený podvozek, takže si ani netroufám tipovat co mi bude dělat guma vysoká 40mm .... :)

Co chces davat za rozmer gum?(ze pises jen 40mm?!? vysku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...