Přejít na obsah

Spinacka svetel


stepo

Doporučené příspěvky

Hola vsem.

Mam MR01, verze Classic ( jen zadni mlha ) a nasledujici problem.

Pokud zapnu svetla, leva vetev pozicniho osvetleni se mi nerozsviti vubec, pripadne o vterinu pozdeji. Na 99% se tak stane behem jizdy, pokud to nesviti uz po zapnuti.

Koukal jsem na kabelaz a je v poradku, taktez konektory a tak jedina moznost, kde to muze falirovat, je samotny spinac osvetleni.

Muj dotaz:....setkal se s tim uz nekdy nekdo, pripadne mel jste to nekdo rozkuchane ?

..zbezne jsem na to koukal a rozebirat se mne to moc nechce, je to plast a buhvi, jak moc odolny...

Diky za kazde info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola vsem.

Mam MR01, verze Classic ( jen zadni mlha ) a nasledujici problem.

Pokud zapnu svetla, leva vetev pozicniho osvetleni se mi nerozsviti vubec, pripadne o vterinu pozdeji. Na 99% se tak stane behem jizdy, pokud to nesviti uz po zapnuti.

Koukal jsem na kabelaz a je v poradku, taktez konektory a tak jedina moznost, kde to muze falirovat, je samotny spinac osvetleni.

Muj dotaz:....setkal se s tim uz nekdy nekdo, pripadne mel jste to nekdo rozkuchane ?

..zbezne jsem na to koukal a rozebirat se mne to moc nechce, je to plast a buhvi, jak moc odolny...

Diky za kazde info...

Totok jsem resil nedavno, rozebral jsem ten desnej spinac a :help: zjisil, ze se to dost podoba programatoru ve stary tatramatce. Teda jsem merenim zjistil, kterej je to ten kontakt, ocistit to jednoduse nejde, musi se odvrtat nejtky, ocistit , pracne snejtovat, teda hruza. Po ctrnacti dnech to zacalo zlobit znova, tak jsem to vymenil aje pokoj. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hezke...:)

Kolik takova sranda vyjde jako nahradni dil ?

...kupovat z vrakace evidentne nema smysl.....to uz bude skoro lepsi instalovat ASS2, nebo neco podobneho.

Totok jsem resil nedavno, rozebral jsem ten desnej spinac a :help: zjisil, ze se to dost podoba programatoru ve stary tatramatce. Teda jsem merenim zjistil, kterej je to ten kontakt, ocistit to jednoduse nejde, musi se odvrtat nejtky, ocistit , pracne snejtovat, teda hruza. Po ctrnacti dnech to zacalo zlobit znova, tak jsem to vymenil aje pokoj. :p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej si tam automat.roz.svetel a vypinac nepotrebujes.........

To prave neni vubec jiste.

ASS2 umi zapnout svetla, ale v pripade, ze si napr. v noci zapnes svetla ovladacem, rozpoji se ASS2 a tudiz napr. zadni lampa muze prestat svitit, pokud ma byt sepla jen tou spinackou. ( u predku Ti to nevadi, tam za jizdy svitis potkavackou ).

Uvidime, jak se to bude chovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou dva druhy automatu,ja mam ten,co nesviti palubka a a ni zadne zarovky,jako ve dverich,sibru atd,vypinac na nule,vecer zapnout manualne palubku,jeste existuje jeden druh a to ,ze sviti i palubka,ale nevim,zda ten vypinac je na nule nebo v poloze zapnuto,jinak asi pak druhy vypinac

Já mám automatický spínání vlastní výroby a při zaplým vypínači mi to po nastartování svítí všechno, takže skočím do auta a nějaký zapínání světel mě ani v nejmenším nezajímá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 let později...

Zdravím to já mám podobný problém. Z ničeho nic mi přestala svítit zadní pravá a přední pravá parkovačka. Po změření jsem zjistil, že tam nejde vůbec proud. Další varianta byla pojistky, to jsem neveděl která to je a tak jsem vyndal postupně všechny, ale ani jedna nevypadala spáleně. Kdybych věděl která to je, prozkoumal bych to víc, ale nemám tam žádný popis, ani čísla, jsou tam velký a malý pojistky, těžko říct která to je. No nic tam jsem chybu taky nespatřil, tak jsem si od kolegy co má taky octavii, ale facelift, půjčil vypínač a závada je pořád stejná, tudíž si myslím, že to ve vypínači neni. Ikdyž při mé smúle, by to bylo možné. Také nesvítí při zapnutém blinkru, prostě tam vůbec nejde šťáva. Pár dní poté, se mi stalo, že mi chvilku nesvítilo vnitřní osvětlení. Myslím tím středové světlo a zadní dvě světýlka. Po nastartování a asi 3 minutách jízdy, se to dalo do pořádku. Prosím poraďte mi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Kdybych věděl která to je, prozkoumal bych to víc, ale nemám tam žádný popis, ani čísla, jsou tam velký a malý pojistky, těžko říct která to je. ...

Kdybych si vzal do ruky manuál.....

Nicméně, jak napětí ze spínače světel tak z páčky směrovek jde do jednoho uzlu (samosebou vždy pro levou a pravou stranu zvlášť) a teprve pak na pojistku. Za pojistkou se to zase větví na přední a zadní žárovku.

Takže spínač světel a páčku směrovek bych pro začátek vyloučil.

Vyloučil bych taky vedení ke světlům - předním i zadním.

Zaměřil bych se znova na pojistky, ale teď už s návodem v ruce. Nebo tady.

Pojistka po vytažení může být OK, ale můžou být zoxidované kontakty v boxu apod.

Pokud pořád nic, tak už jen Dílenská Příručka a měřák.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...