Přejít na obsah

Pomucka pro vyber disku, snizeneho podvozku


sin

Doporučené příspěvky

Kdyz jsem vybiral podvozek resil jsem, jestli muzu na octaviu pouzit snizeny podvozek a disky 7,5x18 s 225/40. No a na nemeckym foru sem nasel tuhle tabulku kde jsou ruzny kombinace tak jak je maji tamni clenove. Docela casto se to resi, tak myslim ze to muze nekomu pomoct pri vyberu. Myslim ze sem to tu nevidel. Link:

http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopic.php?t=1608

Vysvetlivky:

Felge - ráfek

Reifen - pneu

tiefer (möglich) - snížení (možné)

Feder - pružina

Spurplatten - podložky

Begrenzer - asi doraz

VA+HA - přední osa, zadní osa

Kotflügel - blatník

Kanten - hrany

Nemecky moc neumim, ale snad je to dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdarec. Nevíte někdo jak dopadnul Amogh s těma kolesama? Konkr. jestli pořídil rozměr 8,5x18 ET30? Rozhoduju se mezi 2 kolama... Jedny jsou ok (8x18 ET35), až na to, že bez typovýho listu... Druhý jsou 8,5x18 ET 30, s typovym listem... Ty druhý bych bral víc, ale mám obavu, aby někde nedřely... Půjdou na OIRS, mám stavitelnej podvozek, takže by se dalo zvednout/snížit dle potřeby... Gumy maj psaný oboje 225/40/18, ty bych na ně asi i dal... Díky za info, jestli někdo víte nebo máte zkušenosti s tímto rozměrem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...