Přejít na obsah

Zdroj lupání - lišta v palubní desce


cosby

Doporučené příspěvky

Ani jsem to zde nechtěl dávat,natož do instal.manuálu,neb to asi zvládne každý.

Napsáno o tom bylo dosti.Při změně teplot lišta na palubní desce vydává křupkavé zvuky.Jedná se myslím o OII do MR 06.Příčina prý je nevhodně použitý matroš a bez dilatace.

Dnes jsem je měnil.Na první pohled jsou stejné,při porovnávání i dokonce stejný rozměr,ale při měření o nějaké desetinky je tam na úchytkách rozdíl.

Při montáži jsem ty zobáčky ještě namazal.Zatím klid.

post-128-1212348235_thumb.jpg

post-128-1212348293_thumb.jpg

post-128-1212348301_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedel by si mi aspon orientacne povedat kolko ta lista stoji? Pripadne aj cislo dielu, nech ho viem objednat. Mam Octavku 05 a ked sa v rozhorucenom aute pusti klima, je to ako keby clovek luskal orechy.. Na to cislo dielu sa pytam preto, aby som nekupil nahodou ten isty co mam.. zo starych zasob. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny poprosil bych Vás o radu už nevím kde hledat. Mám octavii 2 rv.07 sedan. Když jedu na čtyrku nebo na pětku při 3000-4000otáčkách tak slyším vrčení z právé části spolujezdce auto jsem měl v servisu zkoušeli rozbebrat kastl a podlepit ho jestli to nedělá větrák, ale při dnešní projížďce opět auto v těchto otáčkách začalo bzučet, už jsem z toho nešťastnej mohl bych poprosit zda někdo nemá s tímto zkušenosti nebo prosím o radu.

Všem předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš nahoře v "brýlenboxu" zapomenuté sluneční brýle? Myslím to vážně - v létě mi auto začalo jakoby od spolujezdce z ničeho nic bzučet... manželka zase tvrdila, že to jde od řidiče. Štvalo mě to neskutečně. Až pak jsem zjistil, že ty její sluneční brejle v tom boxu bzučí jako roj čmeláků - volné nožičky, vibrace TDI a máš to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš nahoře v "brýlenboxu" zapomenuté sluneční brýle? Myslím to vážně - v létě mi auto začalo jakoby od spolujezdce z ničeho nic bzučet... manželka zase tvrdila, že to jde od řidiče. Štvalo mě to neskutečně. Až pak jsem zjistil, že ty její sluneční brejle v tom boxu bzučí jako roj čmeláků - volné nožičky, vibrace TDI a máš to

ahoj brýle tam nemám to jsem už také zkoušel :-) je to někde u spolujezdce když jedu nad 3000 otáček začne to dělat jakmile vypnu větrání kompletně jakoby se to utlumí, ale poté to začne dělat znova.

Nevím jestli s tím nemám jet do autorizovaného servisu jestli se s tímto nesetkali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už jsem zjistil co to je. Při otáčkách cca 3000-4000/min mi začne vybrovat sermo motor pro nastavování klapek klimatizace u spolujezdce.

Nachází se u spolujezde po levé straně. Rozdělal jsem ho a chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte s tímto zkušenosti.

Myslel jsem, že bych motorek prostříkl kontakt sprejem prosím o radu. Velice děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...